Avalon » Publicystyka » Artykuł

MarWWWel #3: Comic Book Movie

Jeśli nie jesteście szczęśliwcami, którzy widzieli już w kinie "The Dark Knight" [spoilery!] i interesujecie się ekranizacjami komiksów, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi takowych. Nierzadko z pierwszej ręki.

cbm1.jpg

Codziennie pojawia się tu wiele wiadomości. Często jako pierwsze wśród podobnych stron. Są one jednak bardzo zdawkowe i najczęściej, po kilku zdaniach odsyłają do źródła. Plus serwisu to podstrony niemal każdej nadchodzącej produkcji, dzięki czemu można szybko dotrzeć do interesujących informacji. Nie zabrakło odpowiedniego tagowania i kanału RSS. Minus to biedna szata graficzna i wyszukiwarka Google, która nie każdemu musi przypaść do gustu. Na stronie głównej znajduje się kalendarz nadchodzących filmów. Warto też zwrócić uwagę na siostrzany serwis, czyli Comic Book Hotties. Siostrzany dwojako, gdyż prowadzą go redaktorzy CBM, opisując komiksowe kobiety występujące w filmach. Forum dyskusyjne funkcjonuje w miarę dobrze, jednak nie należy do pierwszej klasy w swojej kategorii. Za tydzień zaglądamy do kolejnego serwisu filmowego.

cbm2.jpg


Jeśli macie swoje propozycje na serwis, komiks online lub blog, który moglibyśmy opisać w kolumnie MarWWWel, piszcie śmiało na foxdie@marvelcomics.pl lub dajcie znać na naszym forum.

Fylyp3g
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.