Avalon » Publicystyka » Artykuł

Atomowy preorder - sierpień 2017

Ruszył atomowy preorder na sierpień i Avalon we współpracy z ATOM Comics od teraz co miesiąc będzie dostarczał Wam informacji o tym, co ciekawego znaleźć można w zapowiedziach Marvela.

Przede wszystkim Marvel rozpoczyna wydawanie swoich one-shotów pod szyldem GENERATIONS, mamy tu więc spotkania dwóch HulkówThorów, Hawkeye'ów , Wolverine'ów  i Jean Grey z Phoenixem

W sierpniu końca doczeka się też SECRET EMPIRE, gdy ukaże się 8, 9 i ostatnio dodany 10 numer eventu.  Poza tym mnóstwo tie-inów, chociażby w serii o przygodach DEADPOOLA czy też kolejny numer CAPTAIN AMERICA, gdzie spotkają się obaj Kapitanowie.

Do zapowiedzi trafiła również miniseria INHUMANS: ONCE AND FUTURE KINGS, która ma opowiadać o początkach tych bohaterów, przyjazna dla osób, które przed premierą serialu ich jeszcze nie znają.

Marvel powoli rusza również ze swoją inicjatywę LEGACY, która przede wszystkim ma przywrócić oryginalną numerację w wielu seriach. Jedną z nich jest ULTIMATES 2, na którego okładce pojawi się numer 100, a w środku prawdopodobnie pojawią się oryginalni Ultimates.

Wśród tytułów ze świata Gwiezdnych Wojen pojawia się nowa miniseria, tym razem skupiona na postaci MACE'A WINDU. Swojego Annuala doczeka się DOCTOR APHRA, a znani z filmu Rouge One CASSIAN i K-2SO trafią do własnej historii w specjalnym one-shocie.

W ramach inicjatywy TRUE BELIEVERS, gdzie za dolara można kupić pierwszy numer wybranych starszych serii, świętowane są setne urodziny Jacka Kirby'ego, mamy więc reprint AVENGERS #4  z powrotem Kapitana Ameryki czy też BLACK PANTHER #1 i wiele innych.Wśród wydań zbiorczych dominują tytuły o Thorze, którego nowy film trafia do kin. Dostaniemy więc THOR: THE TRIAL OF THOR TPB z klasycznymi historiami, THOR & HULK DIGEST, gdzie bóg gromu zmierzy się z Hulkiem, oraz THOR: WORTHY ORIGINS TPB z na nowo opowiedzianą genezą postaci. Z nowszych serii o Gromowładnym drugiego twardookładkowego wydania zbiorczego dorobiła się Jane Foster w THOR BY JASON AARON & RUSSELL DAUTERMAN VOL. 2 HC

A skoro już mowa o serii Jasona Aarona, pierwszego powiększonego wydania zbiorczego doczekał się także jego DOCTOR STRANGE.

Wśród Omnibusów znajdziemy CAPTAIN AMERICA BY MARK WAID & RON GARNEY OMNIBUS HC, jeden z lepiej ocenianych runów Kapitana Ameryki, oraz X-MEN CLASSIC OMNIBUS HC, które wyjątkowe jest z tego powodu, iż po raz pierwszy zbiera dodatkowe historie i strony uzupełniające klasyczne opowieści z ery All-New, All-Different X-Men, opatrzone komentarzem, co i dlaczego zostało dodane i zmienione.

W Marvel Masterworks dostaniemy kolejny tom Fantastycznej CzwórkiMARVEL MASTERWORKS: THE FANTASTIC FOUR VOL. 19 HC a Epic Collection zasili DAREDEVIL: GEART OF DARKNESS TP.

Dla fanów kolorowanek Marvel przygotował  COLOR YOUR OWN STAR WARS: DARTH VADER, a dla osób chcących lepiej poznać Lockjawa, psiego Inhumana, pojawia się one-shot zbierający historie przybliżające tę postać. 

Z nowych serii pierwszego tomu doczekał się IRON FISTKINGPIN ELEKTRA, zaś końca dobiegły wydania POWER MAN & IRON FIST MOON KNIGHT od Lemire. Do tego serie obu Kapitanów spotkają się w jednym zbiorczym pod szyldem SECRET EMIPRE, uzupełniając historię z głównej miniserii.

Do 23 czerwca wszystkie wydania zbiorcze 10% taniej!
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.