Wiadomości: Black Widow Cup w Fortnite

Black Widow Cup w Fortnite

2020-11-11 09:29:23 - źródło: epicgames.com

11 listopada w ramach Superserii: Marvel - Nokaut gracze Fortnite będą mogli zdobyć nowy strój Czarnej Wdowy - śnieżny kombinezon - inspirowany jej filmowymi przygodami, które zobaczymy (miejmy nadzieję) w przyszłym roku na wielkim ekranie.

Jak informuje epicgames.com:

Kolejna superbohaterka Marvela wyłania się z cienia w sam raz na Superserię: Marvel – Nokaut w tym tygodniu.  Przywodzący na myśl ostry trening Natashy Romanovej turniej Black Widow Cup będzie sprawdzianem umiejętności, które nabyliście podczas rozgrywek Daredevil Cup i Ghost Rider Cup.

Zmierzcie się z przeciwnikami podczas turnieju Black Widow Cup w tę środę, 11 listopada. Razem ze znajomym z pary zgromadźcie wystarczająco wiele zwycięstw, a zyskacie szansę na zdobycie stroju Czarna Wdowa (kombinezon śnieżny) i plecaka, zanim pojawią się w sklepie.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAWODACH?
Zgarnijcie znajomego i razem weźcie udział w rozgrywkach Black Widow Cup w tę środę, 11 listopada. Trybem gry będzie Marvel – Nokaut w parach. Harmonogram w różnych regionach wygląda następująco:

Oceania: 8:00 czasu polskiego
Azja: 10:00 czasu polskiego
Bliski Wschód: 15:00 czasu polskiego
Europa: 18:00 czasu polskiego
Brazylia: 22:00 czasu polskiego
Ameryka Północna, wschód: 00:00 czasu polskiego
Ameryka Północna, zachód: 3:00 czasu polskiego
Przejdźcie do zakładki Rywalizuj w lobby gry. Wybierzcie Black Widow Cup i znajdźcie godzinę jego rozpoczęcia w waszym regionie. Po starcie wydarzenia jego tryb będzie dostępny w menu trybów gry.

Uwaga: Do turniejów nie można dołączać w zastępstwie za innych. Aby wziąć udział w rozgrywkach, wasz poziom konta musi wynosić co najmniej 30. Wymagane jest również włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego

Aby dowiedzieć się więcej o zasadach udziału, przeczytajcie oficjalny regulamin turnieju Black Widow Cup.

SUPERSERIA TRWA
W przyszłym tygodniu ciąg dalszy Superserii: Marvel – Nokaut. Weźcie udział w dwóch ostatnich wydarzeniach Superserii: Marvel – Nokaut, które odbędą się w listopadzie:

Mystery Marvel Hero/Villain Cup (Nokaut w parach) – 18 listopada
$1 Million Super Cup (w parach) – 21 listopada

CZYM JEST MARVEL – NOKAUT?
Marvel – Nokaut to nowa wersja Operacji: Nokaut, w której wasza drużyna może korzystać z supermocy, by zwyciężyć w eliminacjach turnieju. Wraz z towarzyszem stawcie czoła wrogom w ramach 4-rundowego Nokautu! W każdej rundzie wasza drużyna otrzyma inny zestaw mocy i stanie do walki z przeciwnikami o identycznych umiejętnościach!

Lubicie Wojnę o Nexus i Superserię: Marvel – Nokaut? 7 maja 2021 roku do kin trafi thriller szpiegowski Marvela, Czarna Wdowa. Zobaczycie w nim, jak Natasha Romanoff zmaga się z mrocznymi rozdziałami swej historii, gdy na światło dzienne wypłynie niebezpieczny spisek, związany z jej przeszłością. Ścigana przez siły, które nie cofną się przed niczym, by tylko się jej pozbyć, Natasha będzie zmuszona skonfrontować się ze szpiegowską częścią swojego życiorysu i zniszczonymi relacjami, które pozostawiła za sobą na długo przed dołączeniem do Avengers.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.