Wiadomości: Zapowiedzi KBOOM na wrzesień 2019

Zapowiedzi KBOOM na wrzesień 2019

2019-09-09 07:14:58 - źródło: KBOOM

KBOOM końcem września dostarczy nam trzeci już tom serii Bloodshot: Odrodzenie. W ramach nowego imprintu KBOOM Kids dostaniemy pierwszy tom przyjemnej serii Kraina Ruin, a kolejną publikacją od KBOOM Horror będzie Frankenstein żyje, żyje! dostępny także w wersji z limitowaną okładką.


BLOODSHOT ODRODZENIE TOM 3. STAROŚWIECKI

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Bloodshot Reborn #10-13

W dalekiej przyszłości, Los Angeles zamieniło się w postapokaliptyczną pustynię; a Bloodshot, niegdyś idealna maszyna do zabijania, dziś jest po prostu staroświecki. Jest reliktem przeszłości, i wraz z Magic, miłością swojego życia, osiedla się w małym miasteczku jako obrońca jego bezsilnych mieszkańców. Ich spokój nie trwa wiecznie. Miasteczko zostaje zaatakowane przez mrocznych, a Bloodshot ponownie wyrusza w drogę, tym razem, aby oczyścić wrogie pustkowia Uniwersum Valianta!

Bestsellerowy autor Jeff Lemire (Waleczni, Podwodny Spawacz) oraz wybitny rysownik Lewis LaRosa (Punisher MAX) wciskają gaz do dechy i prezentują wizję przyszłości, która wgniata w fotel. Przekonaj się sam! 

BLOODSHOT ODRODZENIE zeszyty #10-13

Scenarzysta:Jeff Lemire
Ilustrator:Lewis Larosa, Brian Reber
Wydawnictwo:KBOOM
Cena z okładki: 49 zł
Data premiery: 30 września 2019
liczba stron: 124

KRAINA RUIN TOM 1 OKO ZA OKO

W Krainie Ruin każdy poszukiwacz dba tylko o siebie.
 
Poznaj Pogo i Reksa, którzy wyruszają na poszukiwanie magicznych artefaktów oraz broni rozsianych po całej krainie. Nasi bohaterowie wraz z nie zawsze wiernymi kompanami muszą uciekać przed bandą podstępnych złoczyńców, zmierzyć się z niebezpiecznymi ropuszymi klanami, przetrwać spotkanie z kamiennymi golemami i powstrzymać katastrofalny koniec świata – a to wszystko podczas poszukiwań największego skarbu, jaki istniał w Krainie Ruin.
 
Rysownik Derek Laufman (Marvel Superhero Adventures) zabiera nas w niezapomnianą podróż przez Krainę Ruin, gdzie Pogo wraz z Reksem przeżywają liczne przygody wśród groźnych przeciwników i kapryśnych przyjaciół!

Scenarzysta:Derek Laufman
Ilustrator:Derek Laufman
Tłumacz:Marceli Szpak
Wydawnictwo:KBOOM
Cena z okładki: 55 zł
data wydania: 30 września 2019
Liczba stron: 144
FRANKENSTEIN ŻYJE, ŻYJE!

Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w Frankenstein Alive, Alive! #1-4
 
Album Frankenstein żyje, żyje! powstał z inspiracji nieśmiertelnym klasykiem gotyckiego horroru pióra Mary Shelley i stanowi kontynuację opowieści o stworzonym przez Wiktora Frankensteina prometejskim potworze, który wędruje w poszukiwaniu swojego człowieczeństwa. Komiks napisał i zilustrował duet również iście klasyczny: Steve Niles i Bernie Wrightson.
 
To wydanie zbiorcze zawiera czteroczęściową serię oraz obszerną galerię niepublikowanych dotąd projektów i szkiców Wrightsona zaczerpniętych z oryginalnych. Uzupełniające ilustracje do ostatniego rozdziału stworzył Kelley Jones, wyznaczony osobiście przez rysownika do dokończenia serii Frankenstein żyje, żyje!

Scenarzysta:Steve Niles
Ilustrator:Bernie Wrightson
Tłumacz:Marek Starosta
Wydawnictwo:KBOOM
Cena z okładki: 70 zł
Data premiery: 30 września 2019
Liczba stron: 104Dostępne także w limitowanej okładce:Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.