Wiadomości: Komiks EXIST: LONER z naszym patronatem

Komiks EXIST: LONER z naszym patronatem

2019-06-28 12:31:15 - Redakcja

Miło nam poinformować iż objęliśmy naszym patronatem medialnym komiks EXIST: LONER i zbiórkę na jego wydanie na portalu wspieram.to. Autorką komiksu jest Monika Laprus-Wierzejska, dla której jest to pierwsza dłuższa komiksowa publikacja. Zachęcamy do wsparcia zbiórki, która nieco ponad tydzień po starcie jest już bardzo blisko osiągnięcia swojego podstawowego celu.

Bohaterką EXIST: LONER jest młoda hakerka zajmująca się kradzieżą danych i szpegostwem korporacyjnym. W tej niezbyt legalnej działalności wykorzystuje swoje nadprzyrodzone zdolności. Obecnie jednak chce poznać odpowiedź przede wszystkim na jedno pytanie: kim jest mężczyzna, którego widzi wkraczając w cyberprzestrzeń?

O komiksie możecie już teraz przeczytać więcej na jego profilu na portalu wspieram.to (link w komentarzu), w kolejnych dniach dowiecie się także, dlaczego projekt ten przyciągnął naszą uwagę oraz przedstawimy Wam wywiad z jego autorką.

Pozostaje nam jeszcze raz zachęcić Was do wsparcia zbiórki i zaglądania do nas w kolejnych dniach po więcej informacji na temat komiksu i jego autorki.

Zbiórkę na wydanie komiksu znajdziecie tutaj.

Informacje o autorce możecie znaleźć na jej stronie lub w mediach społeczniościowych: FacebookTwitter Instagram.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.