Wiadomości: Pięć nowych seriali od Marvela i Hulu

Pięć nowych seriali od Marvela i Hulu

2019-02-11 22:47:39 - Rodzyn - źródło: Marvel.com

Marvel wraz z Hulu stworzą pięć animowanych seriali z takimi bohaterami jak Kaczor Howard, M.O.D.O.K., Hit-Monkey, Tigra i Dazzler.

Marvel's Howard the Duck dostarczą nam Kevin Smith i i Dave Willis w roli scenarzystów i producentów. W serialu śledzić będziemy losy Howarda i Beverly w walce ze złym Dr. Bongiem. 

Marvel's Tigra & Dazzler Show od Erici Rivinoji i Chealsea Handler (scenarzystki i producentki) opowie o wspólnych przygodach dwójki tytułowych bohaterek, które walczą o rozpoznanie wśród innych herosów. To dość niecodzienny duet (i pierwszy tak ważny crossover postaci, do których prawa ma Disney i nie za długo będzie miał jeszcze Fox). 

Marvel's M.O.D.O.K. opowie o tytułowym złoczyńcy o wielkiej głowie i małym ciele, który będzie miał problemy z utrzymaniem w ryzach swojej organizacji, ale też i rodziny. Autorami scenariusza i producentami będą Patton Oswalt i Jordan Blum. 

Marvel's Hit-Monkey to opowieść o japońskiej małpie szkolonej przez duch amerykańskiego płatnego zabójcy, która zabija kolejnych członków tokijskiego podziemia. Scenariusz i produkcja serialu: Josh Gordon i Will Speck. 

Po premierze całej czwórki zobaczymy ich wspólnie w Marvel's Offenders, parodii netfliksowych Defenders. Howard i spółka będą musieli uratować świat, choć nie są na to gotowi. Producentem będzie na pewno Jeph Loeb (podobnie jak każdego z pozostałych seriali), a pozostałych twórców jeszcze nie potwierdzono. 

Wszystkie te informacje cieszą, również niektóre nazwiska zaangażowae w projekty, choć jednocześnie bardzo zaskakuje dobór bohaterów i szkoda, że nie wiadomo nieco więcej o każdym z nich. Oby wszystko się udało i seriale nie podzieliły losu Deadpoola od FX.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.