Wiadomości: Tydzień pełen trailerów?

Tydzień pełen trailerów?

2018-12-03 20:49:44 - Rodzyn - źródło: Marvel.com

Najnowszy trailer Captain Marvel niecierpliwi będą mogli zobaczyć już tej nocy o 2, gdyż zaprezentowany on zostanie najpewniej w połowie Monday Night Football. Jednak wedle doniesień, w tym tygodniu premierę mogłbyby mieć aż trzy trailer związane z Marvelem. W rozwinięciu znajdziecie też najnowszy plakat Captain Marvel


Plotki po raz kolejny sugerują, że pora na publikację zajawki Avengers 4. Mielibyśmy go zobaczyć już w środę w Good Morning America, czyli mniej więcej około 15 naszego czasu. Ale to nie koniec potencjalnych niespodzianek. 

Tydzień ten całkowicie miałby zagarnąć Marvel, gdyż pojawić miałby się jeszcze jeden trailer. Jakiej produkcji? Albo będzie to Spider-Man: Far From Home (trailer pierwszej części również pojawił się z początkiem grudnia, a premiera filmu była w lipcu - teraz mamy identyczną sytuację). Alternatywnie miałby to być trailer Avengers Project, gry od Crystal Dynamics/Square Enix, gdyż bracia Russo pojawią się w tym tygodniu 6 grudnia na rozdaniu Game Awards. 

Ile w tym wszystkim prawdy, będziemy już wiedzieć pod koniec tego tygodnia. Jednak sam nowy trailer Captain Marvel na pewno dostarczy sporo emocji.

Marvel Studios

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.