Wiadomości: Deadpool powraca do kin

Deadpool powraca do kin

2018-11-06 18:38:20 - Rodzyn - źródło: BleedingCool

Już 12. grudnia w USA do kin na dwa tygodnie powróci film Deadpool 2. Będzie to jednak specjalna wersja tej produkcji dostosowana do niższej kategorii wiekowej niż R. W zamian za to film zostanie uzupełniony dodatkowymi scenami, a całość nazywać się będzie Once Upon a Deadpool. Szczegóły, w tym logo i zdjęcie z produkcji, w rozwinięciu.

Ryan Reynolds od dawna był przeciwny przyznawaniu przygodom Deadpoola kategorii PG-13, jednak FOX mocno nalegał. Tym razem aktor i producent filmu zmienił zdanie, bo spełnili jego dwa warunki: część dochodu przeznaczona zostanie na cel charytatywny i pozwolą mu "porwać" Freda Savage.


Jak się okazuje, 1$ z każdego sprzedanego biletu trafi do organizacji Fuck Cancer, która na dwa tygodnie zmieni nazwę na Fudge Cancer. Co zaś się tyczy drugiego z warunków, jak widać również udało się go spełnić. Fred Savage zagrał w ośmiu dodatkowych scenach, które wedle zdjęcia z planu, będą starały się odwzorować jego rolę w Narzeczonej dla księcia.Póki co nie wiadomo, czy film w takiej wersji trafi także do polskich kin.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.