Wiadomości: Iron Fist skasowany

Iron Fist skasowany

2018-10-13 23:45:25 - Rodzyn - źródło: CBR

Serial Iron Fist, który miesiąc temu pojawił się na platformie Netflix z drugim sezonem, został skasowany w oficjalnym oświadczeniu wypuszczonym przez ten serwis wraz Marvelem. Sugeruje ono jednak, że to nie koniec ekranowych przygód tego bohatera.

Mówi się, że opcji na przyszłość jest kilka.

Iron Fist powróci np. jako Immortal Iron Fist, ale już nie na Netflixie tylko nadchodzącym Disney Play (choć zakładając, że ten drugi będzie początkowo obecny tylko w Stanach, Netflix może udostępniać go dla reszty świata, kto wie). Serial kontynuowałby wątek Orsona Randalla i np. adaptował run Brubakera i Fractiona.

Bohaterowie Iron Fista mogą też trafić do innych produkcji np. Heroes for Hire w duecie z Cagem albo Daughters of the Dragon w przypadku Colleen Wing i Misty Knight. Mogą także gościnnie występować w innych serialach, jak było już dotychczas.

19 października zadebiutuje trzeci sezon Daredevila. Na przyszły rok zaplanowana jest premiera drugiego sezonu Punishera i Jessiki Jones. Wciąż na oficjalną decyzję o zamówieniu czeka Luke Cage, ale mówi się, że zostanie ona podjęta na dniach. W planach nie ma za to kolejnej odsłony Defenders, a od teraz także Iron Fista.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.