Wiadomości: The Mandalorian - nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen

The Mandalorian - nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen

2018-10-07 13:36:42 - Rodzyn - źródło: CBR

John Favreau, który od jakiegoś czasu zajmował się produkcją serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen dla platfromy streamingowej Disney Play, ujawnił tytuł jak i kilka szczegółów jego dotyczących. Poznaliśmy także nazwiska reżyserów kolejnych odcinków i są one naprawdę zaskakujące. Mamy także pierwsze zdjęcie z planu. Szczegóły w rozwinięciu.

The Mandalorian rozgrywać się będzie po upadku Imperium a przed pojawieniem się Nowego Porządku. Podążymy śladem samotnika, który będzie działał tam, gdzie nie sięga władza Nowej Republiki. 

O historii Mandaloriańczyków wiele dowiedzieć się mogliśmy z seriali Wojny Klonów i Rebelianci. Najpopularniejszymi bohaterami noszącymi ich zbroje są jedna Jango i Boba Fett. 

Doniesienia sugerują, że w główną rolę wcielić miałby się Pedro Pascal (Gra o Tron, Narcos), nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia.

Oficjalnie za to możemy podać Wam listę reżyserów odpowiedzialnych za odcinki serialu. Będą to Dave Filoni (również producent The Mandalorian, producent seriali animowanych se świata Star Wars), Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Bryce Dallas Howard and Taika Waititi (Thor: Ragnarok). Filoni podobno odpowiedzialny będzie za odcinki jeden i pięć, Famuyiwa za drugi i szósty, Chow trzeci i siódmy, Howard czwarty a Waititi ósmy. 

Największym zaskoczeniem jest właśnie Waititi. Reżyser ten wyraził chęć stworzenia czegoś w świecie Gwiezdnych Wojen, jednak wątpił, by jego styl pracy spodobał się władzą Lucasfilm i zakładał, że zwolniliby go po tygodniu. 

Opublikowano także pierwsze zdjęcie z planu produkcji:


Star Wars: The Mandalorian zadebiutuje w 2019 roku.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.