Wiadomości: Marvel na NYCC: dzień 1

Marvel na NYCC: dzień 1

2018-10-07 13:57:04 - Rodzyn - źródło: Marvel.com

Powoli końca dobiega New York Comic Con.  W trakcie pierwszego dnia jego trwania dowiedzieliśmy się m.in. o powrocie Marvel Comics Presents, serii Invaders i o pierwszym członku nowych Guardians of the Galaxy.

W styczniu powróci seria/antologia Marvel Comics Presents i zawierać będzie trzy historie od takich twórców jak Charles Soule, Greg Pak, Ann Nocenti, Tomm Coker i Paulo Siqueira. Bohaterami będą kolejno: Wolverine, Captain America i Namor.

Marvel Comics Presents

Cosmic Ghost Rider będzie pierwszym bohaterem jaki zasili szeregi Guardians of the Galaxy w 2019 roku. Zaprezentowano także logo nowej serii.

Guardians of the Galaxy tease

Guardians of the Galaxy

Invaders powrócą w styczniu w nowej serii od Chipa Zdarsky'ego i Carlosa Magno. Captain America, Winter Soldier i Jim Hammond połączą siły w starciu z Namorem, który zaczyna stanowić zagrożenie dla świata. 

Drużyna zadebiutowała w 1969 roku na łamach Avengers #71. W jej skład wchodzili: Captain America, Bucky Barnes, Human Torch, Toro i Namor.  

Invaders 1

X okazji 80 lecia powstania wydawnictwa, czeka nas także masa innych powrotów. Marvel wyda różne one-shoty i miniserie, a wśród nich: Crypt of Shadows od Ala Ewinga i Garry'ego Browna, War is Hell od Howarda Chaykina i Philipa Kennedy'ego Johnsona, Journey into Unknown Worlds od Cullena Bunna, Claya McLeod Chapmana i Francesco Manna, Ziggy Pig Silly Seal, Love Romances i Gunhawks.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.