Wiadomości: Nowe informacje o Venomie

Nowe informacje o Venomie

2018-10-01 13:57:02 - Rodzyn - źródło: CBR, YouTube

Już w tym tygodniu do kin zawita solowy film o przygodach Venoma. Dzięki kolejnym doniesieniom wiemy już, ile scen po napisach możemy się spodziewać, poznaliśmy także nieco informacji na temat jego kategorii wiekowej.

Z informacji jakie wynikają z kilkunastu przedpremierowych wyświetleń filmu wynika, że dostaniemy aż dwie sceny po napisach. To, co w nich znajdziemy, na pewno dacie radę odszukać, my z uwagi na spoilery powstrzymamy się przed ich ujawnieniem przed premierą.

Avi Arad i Matt Tolmach, producenci filmu, zapewniają, że ten od początku miał mieć rating PG-13, a nie R. Choć wstępne doniesienia sugerowały wyższą kategorię, oficjalnie przyznano jej tę niższą. 

Tom Hardy zgodnie ze swoim kotraktem ma powtórzyć rolę Eddiego Brocka w trzech kolejnych filmach, choć nie sprecyzowano, o jakich dokładnie produkcjach mowa. Wiemy jedynie, że w marvelowym uniwersum Sony, najdalej w produkcji jest Morbius The Living Vampire, w którym ma wystąpić Jared Leto.

Venom wyreżyserował Ruben Fleischer, a występują w nim Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott, Jenny Slate,Woody Harrelson, Sope Aluko, Scott Deckert, Marcella Bragio, Michelle Lee, Mac Brandt, Christian Convery, Sam Medina o Ron Cephas Jones. 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.