Wiadomości: Miles Morales z nową serią

Miles Morales z nową serią

2018-09-14 11:07:36 - Rodzyn - źródło: Marvel

Miles Morales już w grudniu powróci w nowej serii, po raz pierwszy niepisanej przez Briana Michela Bendisa. W jego miejscu pojawi się nagrodzony Eisnerem Saladin Ahmed (Black Bolt, Exiles) a wesprze go rysownik Javier Garron (Ant-Man and the Wasp). Miles Morales: Spider-Man trafi do sklepów już 12 grudnia. 

Ahmed chce, by jego zaprezentowany przez niego Miles był mieszanką zwykłego nastolatka i street-levelowego superbohatera. Na jego drodze staną tajemniczy złoczyńcy, w tym także Rhino, którzy będą sprawiali sporo kłopotów na Brooklynie. Poza tym Miles zmierzy się ze szkolnymi problemami i sercowymi rozterkami. Ahmed wie, że uwielbiamy Spider-Mana za to, przez jakie problemy przechodzi i będzie starał się pokazać, jak wyzwania współcześnie stawia przed nim świat. 

W pierwszej historii gościnnie pojawi się jedna z popularniejszych postaci Marvela i nie będzie to Peter Parker. 

Javier Garrón chce, by klimat historii jaki wynikał z rysunków Sary Pichelli w oryginalnych przygodach Milesa Moralesa, pozostał niezmieniony. Wzoruje się na artystyce, patrzy jak wyglądali jej bohaterowie, jaki ton nabierała dzięki niej historia.

Ahmed zaznacza, że jako następca Briana Michaela Bendisa może czuć lekką tremę, to ma nadzieję, że uda mu się dobrze kontynuować jego dzieło.

Czy Saladin Ahmed to właściwa osoba na właściwym miejscu? Jego Black Bolt był bardzo dobry, ale to jednak kompletnie inny klimat niż Miles. Exiles za to są zbyt przegadani, a autor nie potrafi do końca skostruować dobrej akcji. Jakie będą jego pajęcze przygody? Przekonamy się w grudniu. 

Przedsmak tego, jak Ahmed radzi sobie z Człowiekiem-Pająkiem znaleźć będziemy mogli w tegorocznym Spider-Man Annual, gdzie opowie historię z przeszłości o Symbioncie, nim ten połączył się z Eddiem Brockiem. 


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.