Wiadomości: Po której stronie jesteś? Dwa trailery drugiego sezonu The Gifted

Po której stronie jesteś? Dwa trailery drugiego sezonu The Gifted

2018-09-13 13:58:50 - Rodzyn - źródło: Marvel Entertainment, CBR

Zaprezentowano dwa nowe trailery serialu The Gifted stacji Fox, oba skupiające się na dwóch frakcjach wśród mutantów, których konflikt śledzić będziemy w nowych odcinkach pod koniec miesiąca. Pojawiły się także nowe zdjęcia promujące tę produkcję.

Pierwszy trailer skupia się na Inner Circle pod przewodnictwem Reevy Payge (Grace Byers), która dostarcza przemowę o przyszłości ludzi i mutantów. Mówi o poczuciu bezpieczeństwa dla mutantów i potrzebie poświęcenia wszystkiego, byleby osiągnąć swój cel. Widać, że nie warto wchodzić w jej drogę. 


Drugi trailer poświęcony jest Mutant Underground, w którym znajduje się większość bohaterów znanych nam z pierwszego sezonu. Muszą działać, bo wiedzą, że Inner Circle coś planuje. Nawet po tej stronie barykady trzeba będzie sobie zadać pytanie, jak daleko można się posunąć w obronie swoich racji.Po której stronie Wy będziecie? 

Sezon drugi The Gifted zadebiutuje 25. września, a w Polsce 8. października na kanale Fox. 

Poniżej kilkanaście zdjęć z nadchodzących odcinków.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.