Wiadomości: Strażnicy Galaktyki powrócą z własną serią w przyszłym roku?

Strażnicy Galaktyki powrócą z własną serią w przyszłym roku?

2018-09-03 19:28:31 - Rodzyn - źródło: CBR

Kim są Strażnicy? To pytanie promuje grafikę, która zwiastuje powrót przygód Strażników Galaktyki w przyszłym roku. Za nową serię odpowiadać będą Donny Cates i Geoff Shaw. Szczegóły w rozwinięciu.

Na grafice znaleźć można ponad 35 postaci, w tym nie tylko obecnych i byłych Strażników, ale także Straż Imperialną, Starjammers, Beta Ray Billa, Kaczora Howarda, Galactusa, Cosmic Ghost Ridera i wielu innych. Dotychczasowa seria o Strażnikach zakończyła się przed wydarzeniami z Infinity Countdown, gdzie kontynuowano ich przygody pod okiem Gerry'ego Duggana.

W Cosmic Ghost Rider #3 pisanym również przez Catesa pojawią się Strażnicy Galaktyki z alternatywnej przyszłości: Cable, Jubilee, Captain Marvel/Kamala Khan, Juggerduck (Kaczor Howard z kamieniem Cyttoraka) oraz Rocket z ciałem będącym mieszanką ciała Groota i zbroi Iron Mana. Czy kogokolwiek z nich znajdziemy w nowej serii, dowiemy się dopiero w 2019 roku.

One-shot Thanos Legacy, w którym znajdziemy grafikę, napiszą Cates i Gerry Duggan. Opowie on o tym, co działo się z Szalonym Tytanem między wydarzeniami z historii Thanos Wins, a wydarzeniami z Infinity Wars. Premiera już w tę środę.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.