Wiadomości: Zapowiedzi Egmontu na paźdzernik

Zapowiedzi Egmontu na paźdzernik

2018-08-09 13:23:47 - Łukasz Świniarski - źródło: Egmont

W sklepie Egmontu pojawiły się już zapowiedzi na październik. Z logiem Marvela na okładce pojawią się takie pozycje jak piąty tom Punisher MAX, Hawkeye kontra Deadpool dla fanów obu solowych serii tych bohaterów, trzeci tom Moon Knight, finał Avengers: Czas się kończy oraz szósty tom Daredevil: Nieustraszony!, ostatni autorstwa Eda Brubakera. Wśród pozostałych pozycji znaleźć można również m.in. wcześniej nie zapowiadany pierwszy tom komiksowych przygód Ricka i Morty'ego.

17 października do sprzedaży trafią:

PUNISHER MAX TOM 5

Barrakuda powrócił! Najgroźniejszy przeciwnik Punishera odnalazł jego słaby punkt, i to taki, o którego istnieniu nie wiedział nawet sam Frank. Jednak nie tylko on poprzysiągł zemstę na samotnym mścicielu. Wkrótce wychodzą na jaw ponure sekrety z czasów wojny w Wietnamie, a Castle musi stawić czoło wrogowi, do którego nie może strzelić, w bitwie, której nie może wygrać, mając do stracenia znacznie więcej niż życie...  

Autorem tej historii jest laureat Nagrody Eisnera, scenarzysta Garth Ennis (Kaznodzieja, Hellblazer, Hitman). Rysunki stworzyli Howard Chaykin (Black Kiss, Conan Barbarzyńca) i Goran Parlov (Czarna Wdowa: Powrót do domu, Y – Ostatni z mężczyzn). Komiks tylko dla dorosłych.

Punisher Max. Tom 5
Scenarzysta: Garth Ennis
Rysunki: Howard Chaykin, Goran Parlov
Tłumaczenie: Marek Starosta
Ilość stron: 276
Cena: 89,99 zł


HAWKEYE KONTRA DEADPOOL

Cukierek albo psikus! Halloween na Brooklynie może oznaczać tylko jedno – awantura czai się tuż za rogiem! Czyżby po nowojorskich ulicach przechadzali się złoczyńcy przebrani za śmiałków? Czarna Kotka zamierza wykraść tajne akta ujawniające tożsamość agentów SHIELD. Pomóc miał jej w tym młody haker Jeremy Ellsden, który w ostatniej chwili postanowił odwrócić się od swojej mocodawczyni. Halloweenowa atmosfera nie będzie jednak sprzyjała jego wiarygodności, a konsekwencje okażą się najgorsze z możliwych. Tak rozpoczyna się historia krótkiej współpracy Hawkeye’a z Deadpoolem. Czy to w ogóle możliwe? Czy Deadpool i Hawkeye zdążą odzyskać akta, zanim te wpadną w ręce Czarnej Kotki, czy raczej pozabijają się nawzajem? 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Hawkeye vs. Deadpool #0–4. Autorem scenariusza jest Gerry Duggan, a rysunki przygotowali Matteo Lolli i Jacopo Camagni.

Hawkeye kontra Deadpool
Scenarzysta: Gerry Duggan
Rysunki: Matteo Lolli, Jacopo Camagni
Tłumaczenie: Marceli Szpak
Ilość stron: 120
Cena: 39,99 zł

MOON KNIGHT. W NOC. TOM 3

W świecie Marca Spectora nigdy nie brakuje mrocznych zagadek. Krwiożercze psy terroryzują nocami Nowy Jork, wygłodniały potwór czai się pod łóżkami dzieci z Manhattanu, a na samego Moon Knighta polują wrogowie z przestworzy. Na dodatek obrońca nocnych podróżnych musi zinfiltrować kościół boga, któremu zawdzięcza swoje moce i życie... 

Scenariusz tej historii napisał Cullen Bunn (Deadpool, Szósty rewolwer). Rysunki stworzyli Ron Ackins (Prophet: Earth War) i Germán Peralta (Axis: Carnage i Hobgoblin).

Moon Knight. W noc. Tom 3
Scenarzysta: Cullen Bunn
Rysunki: Ron Ackins, Germán Peralta
Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski
Ilość sron: 108
Cena: 39,99 zł


AVENGERS-CZAS SIĘ KOŃCZY. TOM 4


Ostatni rozdział pełnej rozmachu sagi Jonathana Hickmana, poprzedzający wielkie wydarzenie Tajne wojny. Kolejne światy giną w niewyjaśnionych okolicznościach, a najwięksi ziemscy bohaterowie ścigają się z czasem, próbując ocalić to, co zostało z niegdyś wielkiego multiwersum. Czy ich poświęcenie wreszcie przyniesie owoce? Kim jest i co planuje tajemniczy Rabum Alal?  

Scenariusz tej historii napisał Jonathan Hickman (Nieskończoność), a za rysunki odpowiadają: Mike Deodato (Grzech pierworodny), Stefano Caselli (Avengers), Mike Mayhew (Star Wars, Vampirella) i Kev Walker (Anihilacja).

Avengers – Czas się kończy. Tom 4
Scenarzysta: Jonathan Hickman
Rysunki: Mike Deodato, Stefano Caselli, Mike Mayhew, Kev Walker
Tłumaczenie: Marek Starosta
Ilość stron: 156
Cena: 39,99 złDAREDEVIL. NIEUSTRASZONY! TOM 6

Członkowie Dłoni rozpoczynają w Nowym Jorku współpracę z Lady Bullseye. Ich wspólny cel to oczywiście Daredevil. Co gorsza Kingpin także znów intensywnie działa w Hell’s Kitchen i proponuje Daredevilowi zaskakujący pakt, który ma zatrzymać ninja. Tymczasem Wielki Ben Donovan gorliwie przyznaje się do okrutnej zbrodni, choć prawdopodobnie jej nie popełnił. Luke Cage prosi Matta Murdocka o pomoc w wyciągnięciu go z celi śmierci. Czy adwokat się zgodzi? Czy jednak kłopoty jego żony zaprzątną go całkowicie? I jakie plany tak właściwie ma Kingpin?  

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii Daredevil #106–119 oraz #500 ze scenariuszami Eda Brubakera (tym razem wspieranego przez Grega Ruckę) i rysunkami Michaela Larka oraz Paula Azacety, Claya Manna, Tonciego Zonjica i Davida Aji.

Daredevil. Nieustraszony! Tom 6
Scenarzysta: Ed Brubaker, Greg Rucka
Rysunki: Michael Lark i inni
Tłumaczenie: Marceli Szpak
Ilość stron: 384 
Cena: 99,99 zł
Fani pozostałej oferty Egmontu znajdą w pażdzierniku również komiksy od innych wydawnictw:

Corto Maltese. Złoty dom w Samarkandzie. Tom 8
Lucky Luke. Kopalnia złota Dicka Diggera. Tom 1
Mój Kucyk Pony. Przyjaźń to magia. Tom 12
Lucky Luke. Tortilla dla Daltonów. Tom 31
Ernest i Rebeka. Mój kumpel mikrob. Tom 1
Lou. Codziennik. Tom 1
Jonah Hex. Zabójczy ołów. Tom 7
Studio Tańca. Tom 1
Ptyś i Bill. Do ataku. Tom 1

Wonder Woman. Tom 4
Oskar i Fabrycy. Dyliżans widmo. Tom 2
Superman. Czarny świt. Tom 4
Ex Machina. Tom 2
Thorgal - Kriss de Valvor. Strażnik Sprawiedliwości. Tom 8
Thorgal - Kriss de Valvor. Strażnik Sprawiedliwości. Tom 8
Nightwing. Nightwing musi umrzeć. Tom 3
Lucky Luke. Człowiek, który zabił Lucky Luke'a
Usagi Yojimbo. Tajemnice. Tom 27
Rick i Morty. Tom 1
Kajtek i Koko w kosmosie. Przyjaciel Jol. Tom 3
Batman. Rozbite miasto i inne opowieści
Transmetropolitan. Tom 3

11696143o.jpg 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.