Wiadomości: Przegląd Dnia - 09.08.2018

Przegląd Dnia - 09.08.2018

2018-08-09 10:49:17 - Łukasz Świniarski, Rodzyn - źródło: Różne

Jakie dobrze nam znane twarze trafiły do obsady Spider-Man: Far From Home? Jaka przyszłość czeka Agentów Tarczy i czy dołączy do nich jakiś inny serial? Czy filmy Marvela mają od przyszłego roku szanse na więcej Oscarów? Przekonacie się w dzisiejszym Przeglądzie.

* Pojawiły się informacje, że aktor Samuel L. Jackson pojawi się jako Nick Fury w filmie Spider-Man: Far From Home. Wszystko dlatego, że dostrzeżono jego obecność na planie wspomnianego filmu. Kilka dni temu jeden z członków obsady nowego filmu o Spider-Manie Numar Acar potwierdził, iż również Cobie Smulders powtórzy swoją rolę Marii Hill. 

* Agenci TARCZY to obecnie jedyny serial oparty na komiksach Marvela, jaki można znaleźć w ofercie stacji ABC. Po skasowaniu Agentki Carter oraz Inhumans wspomniany kanał nie ma do zaoferowania fanom superbohaterów żadnej innej superbohaterskiej produkcji.

Zapytana przez The Hollywood Reporter prezydent stacji ABC Channing Dungey potwierdziła, że Agenci Tarczy być może nie zostaną zakończeni po 6 sezonie, do którego zdjęcia niedawno się rozpoczęły. Na inne pytanie dotyczące przyszłości Marvela i zapowiedzianego przez Disneya startu jego własnej platformy streamingowej ujawniła jedynie, że Marvel i ABC prowadzą obecnie rozmowy na temat nowego projektu.

* Dan Slott, C.B.Cebulski oraz Tom Brevoort opowiadają o pierwszym numerze nowej serii o przygodach Fantastic Four.


* W momencie, gdy seria o przygodach Pierwszej Rodziny Marvela ponownie pojawiła się w ofercie Domu Pomysłów, pojawiły się przypuszczenia, że Marvel może będzie chciał dokonać rebootu serii Marvel Two-In-One. Wskazywać może na to przeprowadzona niedawno rozmowa pomiędzy scenarzystą tej serii Chipem Zdarskym a fanami na Redditcie. Wspomniał on, że przygotowuje się do zakończenia pisanej przez siebie serii. Na jej miejsce jest już zaplanowana nowa seria, jednak nie ma pojęcia, jak będzie się nazywać. Zdarsky w podobnym okresie zakończy również pracę nad serią Peter Parker, Spectacular Spider-Man. Czy Marvel ma już przygotowane dla niego nowe projekty?

* Rysownik Aaron Kuder w prawie 4,5 minutowym materiale wideo rysuje tworzy okładkę do miniserii Death of Inhumans oraz opowiada o swojej pracy, oraz życiu prywatnym.* Do oscarowych kategorii dołączyła właśnie nowa: Outstanding Achievement in Popular Film (Niezwykłe osiągnięcie w kategorii filmu popularnego). Co to dokładnie oznacza? Jeszcze nie wiadomo, ale na pewno takie filmy jak Czarna Pantera czy Avengers: Wojna bez Granic mają szansę coś tutaj ugrać. 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.