Wiadomości: Czy jest szansa na powrót Jamesa Gunna?

Czy jest szansa na powrót Jamesa Gunna?

2018-08-09 10:37:06 - Łukasz Świniarski, Rodzyn - źródło: Różne

Co dalej z Jamesem Gunnem? Mimo wsparcia ze strony współpracowników i części środowiska filmowego niewiele wskazuje na to, że ten powróci na stołek reżysera Guardians of the Galaxy vol. 3. Co może przynieść przyszłość, sprawdzamy na podstawie kilku doniesień z ostatnich dni.

Aktor Dave Bautista ponownie zabrał głos w sprawie niedawnego zwolnienia Jamesa Gunna przez szefostwo Disneya ze stanowiska reżysera Guardians of Galaxy vol. 3. Odtwórca roli filmowego Draxa stwierdza, że powstanie kolejnej części przygód Strażników Galaktyki bez Gunna na pokładzie nie jest tym, do czego się on zobowiązał. Dodaje, że osoba, która być może zajmie jego miejsca na stołku reżysera jeszcze bardziej wzmocni kampanię ze strony #cybernazis. W innym wywiadzie Bautista mówi, iż jeśli Disney nie wykorzysta scenariusza stworzonego dla Guardians of Galaxy vol. 3, to być może będą musieli poszukać nowego odtwórcy roli Draxa i jest gotowy ponieść wszelkie kary wynikające z kontraktu.

Czy Marvel wykorzysta scenariusz Gunna? W ostatnich dniach pojawiały się różne doniesienia. Z jednej strony Disney chce pozbyć się wszelkich powiązań z Gunnem, a z drugiej mówi się o wykorzystaniu tego, co do momentu zwolnienia stworzył ten reżyser. 

Na ten moment Disney i Gunn omawiają warunki jego odejścia i wszelkie zobowiązania, jakie wynikają z jego kontraktu związanymi z wcześniejszego zwolnienia. Pojawiają się jednak doniesienia, że Gunn może zostać zatrudniony przy innym filmie Marvela, by tylko nie oddać go konkurencji. Mówi się bowiem, że władze Warner Bros. tylko czekają, aż wszelkie powiązania Gunna z Disneyem znikną i ten będzie mógł zostać zatrudniony przy innych projektach.

Znalezione obrazy dla zapytania james gunn

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.