Wiadomości: Zapowiedzi wydawnictwa Egmont na wrzesień

Zapowiedzi wydawnictwa Egmont na wrzesień

2018-07-05 18:36:19 - Łukasz Świniarski - źródło: Egmont

Egmont zaprezentował listę komisków, które planuje wydać we wrześniu, nie zabrakło tam też pozycji z logiem Marvela. Są to m.in. drugi tom serii Ultimate Spider-Man, czwarte tomy takich serii jak Wolverine, Ms. Marvel i Amazig Spider-Man. Dla fanów mutantów przygotowano ostatni szósty tom serii Uncanny X-Men tworzonej przez Briana Michaela Bendisa.

19 kwietnia do sprzedaży trafią:

ULTIMATE SPIDER-MAN TOM 2


Spider-Man znowu ma kłopoty! Wydaje się, że życie Petera Parkera powoli się układa. Związał się z Mary Jane, pracuje w „Daily Bugle”. Ale spokój nie trwa długo. Otto Octavius scalił się po wypadku z metalowymi odnóżami i rozpoczyna polowanie na winnych. Spider-Man postanawia się z nim zmierzyć, ale media nie zostawiają na nim suchej nitki. Co gorsza Krave, który prowadzi program telewizyjny o polowaniu na zwierzęta, ogłasza, że zabije Spier-Mana…  

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #14–27 serii Ultimate Spider-Man ze scenariuszem Briana Michaela Bendisa i z rysunkami Marka Bagleya.

Ultimate Spider-Man. Tom 2
Scenarzysta: Brian Michael Bendis
Rysunki: Mark Bagley
Tłumaczenie: Marek Starosta
Ilość stron: 348
Cena: 99,99 złWOLVERINE TOM 4

Wolverine wydostał się z piekielnych czeluści i wreszcie może zemścić się na Czerwonej Prawej Dłoni – organizacji, która wysłała go do piekła. Jednak nie powiedziała ona jeszcze ostatniego słowa. Następnie Wolverine podejmuje się obrony Chinatown przed narkotykami i wszelkiej maści złoczyńcami. Wolvie powraca też do Japonii, gdzie Sabretooth i Mystique sieją spustoszenie. Żeby ich pokonać będzie musiał współpracować zarówno z Yakuzą, jak i z Dłonią. Czy może być gorzej?  

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w: Wolverine #10–20 i #300–304, a następnie zebrane w czwartym tomie Wolverine. The Complete Collection ze scenariuszami Jasona Aarona.

Wolverine. Tom 4
Scenarzysta: Jason Aaron
Rysunki: różni artyści
Tłumaczenie: Bartosz Czartoryski
Ilość stron: 408
Cena: 109,99 zł
MS. MARVEL. DNI OSTATNIE. TOM 4

Odkąd stała się superbohaterką, Kamala Khan nie miała lekko, ale żadna z jej przygód nie może się równać z tym, co nadchodzi. Nad Ziemią zawisło widmo zagłady, której nie potrafią powstrzymać nawet potężni Avengers. Jersey City ogarnął chaos, a po ulicach grasują przestępcy. Czy Kamala znajdzie w sobie dość siły, by powstrzymać panikę w mieście i ocalić tych, których kocha? I co wyniknie z jej spotkania z Carol Danvers – poprzednią Ms Marvel?  

Scenariusz tego tomu stworzyli G. Willow Wilson (Cair, Air, A-Force), Christos Gage (Anihilacja, Amazing Spider-Man) i Dan Slott (Amazing Spider-Man, She-Hulk). Zilustrowali go Adrian Alphona (Runaways) i Giuseppe Camuncoli (Amazing Spider-Man).

Ms Marvel. Dni ostatnie. Tom 4
Scenariusz: G. Willow Wilson
Rysunki: Adrian Alphona
Tłumaczenie: Anna Tatarska
Ilość stron: 120
Cena: 39,99 zł
AMAZING SPIDER-MAN. NOCNA ZMIANA. TOM 4

Spider-Man skończył z podróżami między światami, ale to nie znaczy, że nic mu nie grozi – nawet w jego własnej firmie! Systemy bezpieczeństwa Parker Industries zaprojektowano tak, by mogły odeprzeć każdą żywą istotę... Jak więc poradzą sobie z duchem? Tymczasem Felicia Hardy próbuje odzyskać swoją kolekcję skradzionych kosztowności. Nie spocznie, dopóki cały świat nie zrozumie, że Czarnej Kotce nikt niczego nie zabiera... chyba że chce drogo za to zapłacić!  

Scenariusz tej historii napisali Dan Slott (Amazing Spider-Man, She-Hulk) i Christos Gage (Anihilacja). Zilustrował ją Humberto Ramos (Ms Marvel, Runaways).

Amazing Spider-Man. Nocna zmiana. Tom 4
Scenariusz: Dan Slott, Christos Gage
Rysunki: Humberto Ramos
Tłumaczenie: Piotr W. Cholewa
Ilość stron: 108
Cena: 39,99 zł

UNCANNY X-MEN. HISTORIE MAŁE. TOM 6

Odkąd Scott Summers zamknął swoją szkołę, los rewolucji mutantów wisi na włosku. Jego uczniowie próbują swoich sił jako niezależni superbohaterowie, Kitty Pryde i Magik podejmują misję z dala od X-Men, Dazzler ściga pewną zmiennokształtną mutantkę, a Beastowi grozi proces... Czy w tej sytuacji osamotniony, dręczony wyrzutami sumienia Cyclops zdecyduje się na ostateczny krok?  

Scenariusz tego albumu napisał wielokrotnie nagradzany Brian Michael Bendis, autor serii takich jak Daredevil: Nieustraszony!, Ultimate Spider-Man, All-New X-Men czy Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki). Rysunki stworzyli Kris Anka (Wolverine: Trzy miesiące do śmierci), Chris Bachalo (Śmierć) i Valerio Schiti (Guardians of the Galaxy, New Avengers).

Uncanny X-Men. Historie małe. Tom 6
Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Kris Anka, Chris Bachalo, Valerio Schiti
Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski
Ilość stron: 132
Cena: 39,99 zł

Dla fanów pozostałej oferty Egmontu wydawnictwo na wrzesień zaplanowało także wydanie następujących komiksów:
Harley Quinn. Krwiste mięso. Tom 3
Liga Sprawiedliwości. Niekończąca się walka. Tom 4
Superman Action Comics – Nowy świat. Tom 4
Batman/Flash – Przypinka (w dwóch wersjach: okładka z Flashem lub Batmanem)
Batman: Mroczny Rycerz – Rasa Panów
Saga o Potworze z Bagien. Tom 2
Kaznodzieja. Tom 5
Ludzie północy. Saga islandzka. Tom 2
Joe Shuster. Opowieść o narodzinach Supermana.

BBPO. Plaga żab. Tom 3
Invincible. Tom 1
Garfield jako taki. Tom 1
Gnat. Rose. Tom 4
Wakanda. Tom 1
Brygada Żydowska
Lanfeust w Kosmosie. Tom 2
Bradl. Tom 3
Doman
Maja i Minizaury. Szkolna pułapka. Tom 2
Malutki Lisek i Wielki Dzik. Tamtędy. Tom 4

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.