Wiadomości: Przegląd Dnia - 03.07.2018

Przegląd Dnia - 03.07.2018

2018-07-03 10:24:34 - Łukasz Świniarski - źródło: Różne

Jakie ciekawe wiadomości pojawiły się ostatnio? Ross Marquand chętnie wcieliłby się w postać Moon Knighta. Poza tym kilka klipów z Ant-Man & The Wasp oraz Cloak & Dagger.  

* Aktor Ross Marquand na co dzień występujący w serialu Żywe Trupy chciałbym zagrać, postać Marka Spectora/Moon Knighta. Marquand ma już małe doświadczenie w produkcjach Marvela - to on wcielił się w postać Red Skulla w Avengers: Wojna bez granic zastępując w tej roli aktora Hugo Weavinga.

Wspomina również, że zdaje sobie sprawę, iż dla wielu osób Moon Knight jest odpowiedzią Marvela na postać Batmana z DC. On sam nie zgadza się tym stwierdzeniem, gdyż jego zdaniem obie postaci sporo dzieli. Spector początkowo był najemnikiem, który nie miał zbyt dużego szacunku dla innych ludzi, nim jego życia nie odmieniło spotkanie z Khonshu. Bruce Wayne zaś od zawsze był dobrym człowiekiem, nawet jako dziecko rozdarte rządzą zemsty po stracie rodziców. Mówiąc o postaci, aktor wskazuje również na run Warrena Ellisa i Declana Shalvey, które zostały zebrane w albumie Moon Knight Volume 1: From the Dead/Z martwych.

* Kolejne klipy z filmu Ant-Man and The Wasp.

   

  

* Jason Aaron i C.B.Cebulski opowiadają o pierwszym numerze nowej serii o przygodach Thora.* Zwiastun oraz fragment 6. odcinka serialu Cloak and Dagger od stacji FreeForm.

 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.