Wiadomości: Spoilery z X-Men Gold #30 i informacje o nowej serii o X-Men

Spoilery z X-Men Gold #30 i informacje o nowej serii o X-Men

2018-06-19 17:53:03 - Łukasz Świniarski - źródło: Bleedingcool

Dzień przed premierą X-Men Gold #30, gdzie miało dojść do ślubu Shadowcat i Colossusa, poznaliśmy zawartość tego numeru. Wiemy też w końcu, o czym opowiadać i jaki tytuł będzie mieć tajemnicza seria o X-Men zapowiadana przez Marvela od kilku tygodni.Ostrzegamy, pod obrazkiem znajdziecie spoilery dotyczące zawartości X-Men Gold #30, którego premiera nastąpi jutro.


Wiemy, że z daleka ceremonię obserwować będzie niedawno zmartwychwstały Wolverine. Po drugie Nightclawler wpada na pomysł, by poprosić o rękę Rachel Grey. Czy to oznaka podwójnego ślubu w tym zeszycie? Nie. Nie dochodzi w nim nawet do ślubu Kitty i Piotra, do czego doprowadzić ma rozmowa panny Pryde z siostrą narzeczonego, Illyaną. Jednak najważniejszym wydarzeniem tego numeru jest to, że Gambit postanawia spontanicznie oświadczyć się Rogue, która zgadza się na ślub. Ten rogrywa się jeszcze w tym numerze. Dwójka składa sobie przysięgi małżeńskie, a zeszyt kończy się ich pocałunkiem.

Ta dość zaskakująca decyzja dwójki mutantów ma swoje podstawy w niedawno zakończonej pięcioczęściowej miniserii Gambit and Rogue autorstwa Kelly Thompson. Wątek wspomnianej pary młodej będzie kontynuowany w nowej regularnej serii Mr & Mrs X, pisanej przez wspomnianą Thompson, a ilustrowanej przez Oscara Bazalduę. Tytuł ten jest tajemniczym ongoingiem, którego informacje były dość skrzętnie ukrywane przez Marvel od dwóch miesięcy. Dodatkowo serwis BleedingCool zaprezentował również okładki oraz kilka przykładowych plansz serii, której pierwszy numer ukazać się ma już 25 lipca.
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.