Wiadomości: Przegląd Dnia - 06.06.18

Przegląd Dnia - 06.06.18

2018-06-06 19:56:26 - Redakcja - źródło: Bleedingcool,CBR, YouTube, Marvel.com, Newsarama,

Noah Hawley opowiada o postępach w pracy nad filmem o przygodach Doctora Dooma. Znamy już datę dokrętek do Avengers 4 oraz zakończenia pracy nad sequelem Spider-Man: Homecoming. Doctor Aphra, Triple Zero i BT z własnymi figurkami. Aktorka Grace Byers dołącza do obsady The Gifted. Wyciekły grafiki koncepcyjne bohaterów z Avengers 4. Szczegóły newsów w rozwinięciu.

Na początku przypominamy jeszcze, że pojawił się nowy plakat i trailer filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse

* Noah Hawley, showrunner serialu Legion tworzonego dla stacji FX, zdradził dziennikarzowi Vulture kilka szczegółów na temat filmu studia FOX opowiadającego o Doktorze Doomie, nad którym pracuje. Wspomniany twórca zdradził, iż ma już gotowy scenariusz tego obrazu, jednak nim zabierze się za reżyserię, musi poczekać, bo za kilka tygodni wchodzi on plan filmu Pale Blue Dot. Hawley nie jest jednak pewny, czy to się uda, bo w tym czasie wszystko może się zmienić. Chodzi mu głównie o umowę między Disney'em a FOXem. Jeżeli dojdzie do skutku Marvel odzyska w końcu prawa do ekranizacji przygód takich postaci jak X-Men i Fantastyczna Czwórka. Doctor Doom w reżyseri Noah Hawleye'a może więc nigdy nie powstać.

* Pojawiły się nowe informacje dotyczące dokrętek do filmu Avengers 4 oraz prawdopodobnej daty zakończenia zdjęć do sequela Spider-Man Homecoming. W przypadku pierwszego z obrazów dokrętki mają się odbywać latem i potrwać do 1 września. Z kolei praca na planie filmu o przygodach Człowieka Pająka ma zakończyć się pod koniec tego roku.

* Firma Hasbro ujawniła wygląd trzech nowych figurek komiksowych postaci znanych z uniwersum Star Wars, które pojawią się w lipcu w jej ekskluzywnej ofercie dostępnej z okazji San Diego Comic-Con i będą oferowane w ograniczonej liczbie trzech pakietów. Wspomnianymi postaciami są kolejno Doctor Aphra oraz dwa zabójcze droidy Triple Zero i BT. Bohaterowie ci zadebiutowali w komiksie Star Wars: Darth Vader #3 autorstwa Kierona Gillena oraz Salvadora Larroci z 2015 roku. Opisywany zestaw został wyceniony na 50 dolarów.* Ryan Penagos i Tucker Markus, prowadzący program Marvel's The Pull List reklamują i krótko omawiają pierwsze numery nowych serii i miniserii, jakie w tym tygodniu wydał Marvel.


* Aktorka Grace Byers (Empire) dołączyła do obsady 2. sezonu serialu The Gifted od stacji FOX. Wcieli się ona w postać Reev - inteligentnej, uroczej, stanowczej, szykownej i pięknej kobiety, która potrafi walczyć o dobro swojej społeczności. Dowodzi ona wyszkoloną grupą oddanych zwolenników. Wśród jej słabości można wymienić fakt, iż jest pobłażliwa dla nowych rekrutów. W jej drużynie tzw. Wewnętrznym Kręgu znajdą się postaci znane z pierwszego sezonu: Polaris (Emma Dumont), Andy Strucker (Percy Hynes White) i siostry bliźniaczki Frost (Skyler Samuels). 2. sezon The Gifted ma zadebiutować jesienią tego roku.


SPOILERY

* Do Sieci wyciekły zdjęcia grafik, które przedstawiają wygląd postaci z filmu Avengers 4. Nie wiadomo do końca, czy to prawdziwe concept arty. To, co może rzucać się od razu w oczy, to fakt, iż w końcu wśród bohaterów możemy zobaczyć postaci Ant-Mana oraz Hawkeye'a (tu prawdopodobnie noszącego pseudonim Ronin), których zabrakło w obsadzie Avengers: Infinity War. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na nowy strój War Machine'a, obecność Captain Marvel oraz nowy wygląd Black Widow. Najciekawiej prezentuje się Hulk, który ubrany jest w nowy uniform, sugerujący, iż widzowie będą mogli mieć do czynienia z kolejną z wersji Zielonego Olbrzyma, być może połączenia siły Hulka z inteligencją Bruce'a Bannera w jednym ciele. Na osobnej grafice, która również została upubliczniona, możemy zobaczyć nową zbroję Thanosa, jak również jego najnowszy oręż. 
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.