Wiadomości: Przegląd Dnia - 05.06.18

Przegląd Dnia - 05.06.18

2018-06-05 18:28:58 - Redakcja - źródło: YouTube, Marvel, CBR

Dzisiejszy Przegląd to głównie nowe klipy promujące drugi sezon Luke'a Cage'a i film Ant-Man and the Wasp, 40-lecie japońskiego serialu o Spider-Man, nowy chiński plakat Avengers: Infinity War oraz kilka grafik promujących letni komiksowy event Marvela.

* Z okazji czterdziestolecia premiery japońskiego serialu o Spider-Manie, zaprezentowano najdziwniejsze i najciekawsze gadżety, jakimi ten się posługiwał.


* Marvel Studios zaprezentował kolejny już zwiastun filmu Ant-Man and The Wasp, w którym znalazło się kilka nowych scen.


* Pojawił się nowy klip z 2. sezonu serialu Luke Cage. Możemy zobaczyć w nim Misty Knight oraz Collen Wing, które walczą w barze z grupą przestępców.* Odtwórcy głównych ról serialu Cloak and Dagger, Olivia Holt oraz Aubrey Joseph, wraz z prowadzącym program Marvel Let's Play, Ryanem Penagosem, mieli okazję pograć wspólnie w grę Lego Mavel Super Heroes 2.


* Zaprezentowano specjalny chiński plakat promujący Avengers: Infinity War nawiązujący do jedej ze scen po napisach. Informuje on o zdobyciu przez film 22 milionów yaunów w chińskim box office.* Już pod koniec lipca rozpocznie się największy komiksowy event Marvela tego roku - Infinity Wars. Nim jednak na sklepowe półki trafi pierwszy z zeszytów, Marvel promuje je teaserami "Death Wins", na których widać Emmę Frost, Star-Lorda, Lokiego, Thanosa, Adam Warlocka i nową tajemniczą postać.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.