Wiadomości: Przegląd Dnia 21.05.2018

Przegląd Dnia 21.05.2018

2018-05-21 23:19:37 - Łukasz Świniarski - źródło: YouTube,ComicBook, ComicBookMovie

Dziś mamy dla Was materiał wideo z prac nad efektami specjalnymi do Czarnej Pantery, plotki na temat złoczyńców, którzy mogą pojawić się w sequelu Spider-Man: Homecoming, datę premiery Avengers: Infinity War na Blu-ray i DVD oraz materiały promujące najnowszy odcinek serialu Legion

* Daryl Sawchuk, osoba nadzorująca prace nad efektami specjalnymi oraz animacją przy filmie o przygodach Czarnej Pantery, w wywiadzie dla serwisu WIRED opowiada o procesie nakładania kolejnych warstw CGI na przykładzie strojów, oraz postaci głównego bohatera opisywanego tu obrazu z MCU oraz jego przeciwnika, czyli Killmongera. Wspomina również o finałowej walce, podczas której mogliśmy obserwować na ekranie kilka cyfrowo wygenerowanych zwierząt w tym przypadku nosorożców.* Aktor Vincent D'Onofiro poinformował swoich fanów za pośrednictwem Twittera, iż jego praca na planie 3. sezonu Daredevila została zakończona. Zrobił to nie tylko za pomocą zdjęcia zaciśniętej pięści, ale również tekstu: „ I wrapped on DD last night. What we have coming for you is really something.”

* Pojawiły się informacje, iż aktor Jake Gyllenhaal jest brany pod uwagę do roli złoczyńcy o pseudonimie Mysterio w sequelu filmu Spider-Man: Homecoming. Według The Hollywood Reporter wspomniany aktor prowadzi obecnie rozmowy na ten temat. Jeśli chodzi o temat kolejnego filmu o przygodach Człowieka Pająka, to pojawiły się pogłoski, iż zobaczymy w nim po raz kolejny aktora Michaela Keatona, jako Adriana Toomesa czyli Vulture.

* Marvel zaprezentował fanom wariantowe okładki pierwszego numeru nowej serii o przygodach Fantastycznej Czwórki. Ich twórcami są kolejno Alex Ross oraz Artgerm. Pierwsza z okładek przedstawia Pierwszą Rodzinę Marvela w klasycznych strojach. Na dwóch kolejnych możemy zobaczyć postaci Human Torcha oraz Thinga. Twórcami nowej serii Fantastic Four zostali scenarzysta Dan Slott oraz rysowniczka Sara Pichelli. Pierwszy jej numer ukazać się ma 8 sierpnia.

* Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, kiedy film Avengers: Infinity War ukaże się w formie cyfrowej. Dziś przyszedł czas, by poznać datę wydania tego obrazu na nośnikach fizycznych - Blu-ray oraz DVD. Mają tafić one do sklepów w USA już 14 sierpnia. Miłośnicy ekskluzywnych wydań powinni zastanowić się nad dokonaniem zakupu opisywanego filmu w wersjach od Target oraz Best Buy. Ta pierwsza w cenie 32,99$ oprócz Avengers: Infinity War zawierać ma, także 40 stronicową książkę zawierającą galerię z tego filmu. W przypadku wersji od Best Buy w skład zestawu wejdą aż trzy płyty, na których znajdziemy m.in. materiał o nazwie Marvel Studios: The First Ten Years, kulisy fabuły, a także okładkę, na której postać Thanosa znajduje się w samym centrum. Cena tego wydania, to 34,99$. Polska data premiera wydania Avengers: Wojna bez granic na DVD oraz Blu-ray nie jeszt jeszcze znana.* Zaprezentowano zwiastun 8. odcinka 2. sezonu serialu Legion od stacji FX oraz krótki wywiad z gwiazdą tej produkcji, aktorem Danem Stevensem wcielającym się w postać głównego bohatera-Davida Hallera, przeprowadzony przez prowadzącą program Earth’s Mightiest Show Lorraine Cink.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.