Wiadomości: Zdjęcia z procesu powstawania efektów specjalnych do Avengers: Infinity War

Zdjęcia z procesu powstawania efektów specjalnych do Avengers: Infinity War

2018-05-16 07:07:49 - Łukasz Świniarski - źródło: ComicBookMovie

W Internecie pojawiło się sporo nowych ujęć z filmu Avengers: Infinity War, który do tej pory zarobił już ponad 1,5 miliarda dolarów na całym świecie. Zdjęcia pokazują m.in. kilku przeciwników przed i po nałożeniu efektów specjalnych, z jakimi mieli okazję się zmierzyć bohaterowie wspomnianego obrazu.

Na zaprezentowanych poniżej zdjęciach widzimy kolejno: potyczkę Ebony Maw (Tom Vaughan-Lawlor) z Doctorem Strangem (Benedict Cumberbatch), Spider-Mana (Tom Holland) trzymającego się ulicznej latarni a w drugiej ręce pajęczyny oraz Iron Mana (Robert Downey Jr.) który wzbija się coraz szybciej i wyżej w powietrze ścigając jeden ze statków Thanosa.


Dzięki zdjęciom mamy także okazję zobaczyć z bliska postać Proximy Midnight (Carrie Coon) oraz jej potyczki ze Scarlet Witch na ulicach Szkocji, przed i po nałożeniu efektów specjalnych, jak również tej samej sceny walki w której brał także udział Corvus Glaive (Michael James Shaw).
Fotografie pokazują także moment, gdy na miejsce wspomnianej walki przybywają kolejno Falcon (Athony Mackie) oraz Black Widow (Scarlett Johansson) wraz z Stevem Rogersem (Chris Evans).


Ujęcia z filmu Avengers: Infinity War pokazują także przybycie do Knowhere Star Lorda (Chris Pratt), Gamory (Zoe Saldana), Draxa (Dave Batista) oraz Mantis (Pom Klementieff), a następnie zniszczenie tego miejsca.
Fotki pokazują, jak ogromną rolę spełniały w filmie efekty specjalnie które posłużyły do stworzenia np. postaci Corvusa Glaive'a który w jeden ze scen pastwi się nad pokonanym Visionem (Paul Bettany), czy też ratującego go z tej opresji biegnącego Captaina America (tu również możemy zobaczyć magię CGI).


Na jednym ze zdjęć widać, jak Thanos (Josh Brolin) przy pomocy Kamienia Rzeczywistości zamienia ciało Mantis w serpentyny.Kolejne zdjęcia pokazują proces nakładania efektów specjlanych na przykładzie zbroii Iron Mana o nazwie Mark L, czy otoczenia wokół niej, oraz oblekania nanobotów ją tworzących wokół postaci wirtualnego Tony'ego Starka.


Mamy także okazuję zobaczyć postać Thanosa (Josh Brolin) w trakcie nakładania jednej z kolejnych warstw CGI.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.