Wiadomości: Matthew Rosenberg przejmuje serie Astonishing X-Men

Matthew Rosenberg przejmuje serie Astonishing X-Men

2018-04-13 20:01:37 - Łukasz Świniarski - źródło: Różne

Scenarzysta Matthew Rosenberg ogłosił na Twitterze, iż przejmuje on obowiązki scenarzysty serii Astonishing X-Men począwszy od #13 numeru tej serii. Tym samym zastąpi on na tym stanowisku dotychczasowego twórcę, czyli Charlesa Soule'a. Wspomniany komiks doczeka się także w końcu regularnego rysownika w osobie Grega Landa. Nowy duet twórców to nie tylko nowe przygody, ale także nowy skład tytułowego zespołu. Wspomniany numer zapowiedziano na 4 lipca.

W skład nowego zespołu wejdą: Havok, Beast, Dazzler, Colossus, Warpath oraz jeszcze jedna, niezapowiedzana postać. Pierwsza dwójka będzie współprowadziła drużyną. Na przeciw mutantów stanie nowa wersja Reavers.

Fani komiksów z muntackiego zakątka Marvela mogą kojarzyć nazwisko Rosenberga z takich miniserii jak Phoenix Ressurection czy New Mutants: Dead Souls

Matthew Rosenberg ogłosił swój angaż do serii Astonishing X-Men również na antenie pewnego podcastu o nazwie This Week in Marvel, którego fragment znajdziecie poniżej. Jego zdaniem, będzie to nowe podejście do X-Men , którego od jakiegoś czasu nie widzieliśmy w tytułach o mutantach.

Co ciekawe, Astonishing X-Men początkowo miało być 12-częściową maxiserią i zdobyło uznanie zarówno krytyków jak i fanów. Decyzja o przedłużeniu tytułu z nowymi twórcami jest więc pewnego rodzaju zaskoczeniem.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.