Wiadomości: Komiksowy przegląd tygodnia - 08.04.18

Komiksowy przegląd tygodnia - 08.04.18

2018-04-08 17:50:54 - Redakcja - źródło: CBR, Bleeding Cool, Marvel

W ten weekend mamy dla Was jeszcze więcej newsów z całego tygodnia. Reklama firmy ubezpieczeniowej z bohaterami Avengers: Infinity War, nowe zdjęcie z planu drugiego sezonu serialu Luke Cage, potencjalną zapowiedź nowego sezonu Agentów TARCZY oraz kilka wieści z trwającego konwentu C2E2.

* Plotki głoszą, iż Woody Harrelson mógłby zagrać Carnage'a w Venomie. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, gdyż jeszcze do niedawna przypuszczano, że to Riz Ahmed odegrałby tę rolę. 

* Postaci Marvela pojawiają się w różnych reklamach. Tym razem wykorzystano sceny walk z Avengers: Infinity War w materiale promocyjnym firmy ubezpieczeniowej Rocket Mortgage.
 


* Ogłoszono finalistów prestiżowych nagród Hugo Awards. Nie zabrakło w nich miejsca dla Marvela, który zdobył aż dwie nominacje. Film Thor: Ragnarok znalazł się w filmowej kategorii, zaś pierwszy zbiorczy tom serii Black Bolt zatytułowany Hard Time znalazł się w kategorii Najlepsza Powieść Graficzna. Zwycięzców poznamy 19 sierpnia tego roku.

* Artysta Mike Walsh zaprezentował jak rysuje Wolverine'a. Nie przedłużając, poniżej filmik:


*Lee Pace, odtwórca roli Ronana w filmie Strażnicy Galaktyki, w jednym z wywiadów wyraził swoje podekscytowanie z powrotu do tej roli. Choć zaznacza, że nie zna szczegółów fabuły (lub też po prostu nie może ich zdradzić), będzie to dla niego ponownie ciekawe przeżycie. 

* Scenarzysta filmu Doctor Strange, C. Robert Cargill, zdradził w jednym z wywiadów, jaką fabułę zaplnowałby dla sequela filmu, jeżeli zdecydowanoby się go stworzyć. Złoczyńcą w filmie byłby Nightmare, władca sennych koszmarów. Baron Mordo zostałby rozwinięty podobnie jak zrobiono to z Lokim, ciągle na granicy dobra i zła.

* Zaprezentowano kolejne zdjęcie z drugiego sezonu serialu Luke Cage, na którym możemy zobaczyć tytułowego bohatera w towarzystwie Danny'ego Randa. Fani od ogłoszenia ich solowych produkcji nie mogą doczekać się ich wspólnych przygód. Czy serial Heroes for Hire będzie naturalną konsekwencją tego spotkania? Producent serialu właśnie na to liczy.


* Numer #7 nowej serii Avengers autorstwa Jasona Aarona poświęcony będzie genezie Ghost Ridera z Avengers 1 000 000 B.C.. Podobne zeszyty otrzymają inni Mściciele tamtych czasów. Historię zilustruje Sara Pichelli. Pierwszy numer trafi do sprzedaży już w maju. 

* Alex Ross (Marvels) stworzy album Marvelocity poświęcony grafikom jakie stworzył dla wydawnictwa Marvel. Okładki, szkice, koncepty, sporo niepublikowanych wcześniej materiałów w tym nowy komiks poświęcony walce Spider-Mana z Sinister Six. Album będzie miał premierę 2 października tego roku. 304 strony, koszt $50. Wprowadzenie do niego napisze J. J. Abrams. Trzynaście lat temu Ross wydał podobny album poświęcony DC, Mythology: DC Comics Art of Alex Ross, który zdobył nagrodę Eisnera.


* Ant-Man i Wasp pojawili się na jednej z okładek nowego letniego numeru magazynu d23. 


* Na trwającym konwencie C2E2 Marvel ogłosił swój nowy slogan reklamowy: selling comics, making memories - sprzedawanie komiksów, tworzenie wspomnień.


*Pojawiła się kolejna grafika promująca 10. rocznicę powstania Marvel Cinematic Universe, na ktorej zobaczyć możemy bohatetów Infinity War i Ant-Man & Wasp*Strona Movie TV Tech Geeks twierdzi, że  serialowi Agenci T.A.R.C.Z.Y. powrócą z 6.sezonem. Plotka ta ponoć miała zostać potwierdzona aż w trzech źródłach: stacji ABC, Disneyu oraz zespole produkcyjnym omawianego serialu. Źródło w ABC twierdzi, że Disney nie chce stracić kolejnego połączenia z Avengers w telewizji.
SPOILEROWNIA* Na łamach Amazing Spider-Man #798, Norman Osborn w roli Green Goblina po raz kolejny zmierzył się z Pająkiem. Starcie wydawało się, że zakończyła śmierć złoczyńcy, jednak ten z pomocą symbiontu Carnage'a powrócił w jeszcze mroczniejszej formie.


* W X-Men Gold #25 bohaterowie mierzą się z potężnym bóstwem Scynthianem. W trakcie walki w pobliżu Storm pojawia się Stormcaster, młot podobny do Mjolnira, który bohaterka dzierżyła kiedyś będąc Boginią Gromu. Czy bohaterka zachowa go na długo?


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.