Wiadomości: Despicable Deadpool #300 ostatnim numerem Gerrego Duggana

Despicable Deadpool #300 ostatnim numerem Gerrego Duggana

2018-03-06 09:48:13 - Łukasz Świniarski - źródło: Newsarama

Wraz z zapowiedzią wydania w maju komiksu Despicable Deadpool #300 ogłoszono, iż będzie to ostatni numer dla pracującego na serią zespołu twórców: scenarzysty Gerry'ego Duggana, artysty Mike'a Hawthorne'a oraz długoletniego redaktora tego tytułu Jordana D. White'a.

O zakończeniu przygody z tym tytułem poinformował wspomniany White na swoim koncie na Twitterze. Redagował on tytuły o Deadpoolu od 2011 roku, co w sumie zajęło mu ponad połowę jego kariery w Marvelu. Jest on niesamowicie dumny ze swojej pracy i będzie on tęsknił za Wadem Wilsonem.

Scenarzysta Duggan wspomina, że pracując nad serią o przygodach Deadpoola miał ogromne szczęście do współpracowników. Cieszy się, że udało mu się osiągnąć to, co zamierzał z postacią Wade'a w trakcie trwania eventu Secret Empire. Dla rysownika Hawthorne'a to również koniec, dokładnie po 5 latach tworzenia rysunków do głównej serii o Deadpoolu.

Na razie nie ogłoszono, kto miałby przejąć po powyżej wspomnianych twórcach dalsze tworzenie serii Despicable Deadpoola czy też innych, kolejnych przygód Pyskatego Najemnika.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.