Wiadomości: Odinson ponownie Bogiem Gromu - nowa seria o Thorze

Odinson ponownie Bogiem Gromu - nowa seria o Thorze

2018-02-26 21:53:03 - Łukasz Świniarski - źródło: Newsarama

Odinson ponownie odzyskuje tytuł Boga Gromów! To wszystko w nowej serii o przygodach Thora autorstwa scenarzysty Jasona Aarona oraz rysownika Mike'a Del Mundo. Pierwszy numer tego komiksu ukazać ma się 13 czerwca. W treści newsa znajdziecie kilka informacji o tej serii oraz okładkę pierwszego numeru.

Dla scenarzysty to z jednej strony tworzenie ciągle tej same historii o Thorze, którą rozpoczął 6 lat temu w Thor: The God Of Thunder #1. Z drugiej jednak przez ostatnie miesiące główną rolę w jego sadze odgrywała Jane Foster.

I choć Odison ponownie odzyskał swoje miano, to nowy rozdział jego przygód ma zmierzać w zupełnie innym kiernku. Thor jako bohater ma mieć zupełnie inne status-quo. Mimo pokonania ogromnego zagrożenia w finale historii Death of the Mighty Thor wciąż toczą się potyczki w magicznych krainach Asgardu, a on jako Thor nie może stać z boku i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. W nowych przygodach Boga Gromu mamy zobaczyć jak poszukuje on artefaktów z Asgardu, które są porozrzucane na Ziemi. W posiadanie tych magicznych przedmiotów chce wejść również Juggernaut - złoczyńcy znany bardziej z przygód o grupie X-Men.

Nowy rysownik serii o Thorze, Mike del Mundo, jest mocno podekscytowany nową pracą. Wspomina o wcześniejszej pracy wspólnie z Aaronem nad tytułem Weirdworld, która była dla niego dużą przyjemnością.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.