Wiadomości: Lash i Hive ponownie w Agents of Shield

Lash i Hive ponownie w Agents of Shield

2018-02-25 13:09:35 - Łukasz Świniarski - źródło: ComicBook

Według Entertainment Weekly złoczyńcy znani z poprzednich sezonów Agentów T.A.R.C.Z.Y., czyli Lash oraz Hive, mają się pojawić w 100. odcinku serialu.

Lash i Hive to dwójka złoczyńców, którzy odegrali w trzecim sezonie AoS ważną rolę. Poniższy tekst zawiera spoilery z serialu.

Lash w swojej nieludzkiej postaci grany był przez Matthew Willinga. Jego ludzką formę dr. Andrew Garnera, męża agentki May, wcielał się aktor Blair Underwood. Przez dłuży czas zmieniał swoją postać, jednak ostatecznie w wyniku terrigenezy stał się na stałe Lashem. Zginął chroniąc Quake.

Hive był niegdyś czczony, jako bóg, na Ziemi, który poprowadził Ihumans w buncie przeciwko ich twórcom, czyli rasie Kree. Był on jednak tak potężny, że inni nieludzie w końcu zaczęli się go bać, co doprowadziło do ich sojuszu z ludźmi i wyrzucenia go przez monolit Kree na opuszczoną planetę Maveth. Z pomocą Hydry wrócił na Ziemię i przejął ciało agenta Warda. Ostatecznie został pokonany przez Lincolna Campbella. Entertainment Weekly nie podaje, czy w postać Hive'a ponownie wcieli się Brett Dalton. 

Agenci Tarczy po miesięcznej przerwie powracają z nowymi odcinkiem już 2 marca.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.