Wiadomości: Marvel ma w planach serial animowany o Moon Girl and Devil Dinosaur

Marvel ma w planach serial animowany o Moon Girl and Devil Dinosaur

2018-02-21 06:52:54 - Łukasz Świniarski - źródło: Deadline

Koncern medialny Disneya planuje rozpocząć produkcję serialu animowanego o na razie roboczej nazwie Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur opartego na serii komiksów pod tym samym tytułem. Producentami wykonawczymi tego projektu zostali aktor oraz producent Laurence Fishburne wraz z Helen Sugland.

Wspomniany powyżej serial ma opowiadać o przygodach genialnej 9-latki Lunelli Lafayette, która łączy swoje siły z pewnym niezwykłym dinozaurem, by razem uratować świat.

Serial ten ma powstawać wspólnie z Cinema Gypsy Productions oraz Titmouse Incc.. Projekt jest na razie we wczesnej fazie rozwoju i nie zapadły żadne decyzje co do tego, w jakiej ze stacji należących do Disneya doczeka się on emisji. Pod uwagę branych jest kilka z nich: Disney Channel, Disney XD lub Disney Junior.

Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur wchodzić ma w skład oferty firmy Fishburne’s Cinema Gypsy Productions tworzącej treści dla ABC Studios. Zgodnie z umową, to Fishburne wraz ze swoją długoletnią menadżerką oraz producentką, Sugland, opracowują nowe projekty dla ABC. Godzą tę pracę na przemian z innymi projektami serialowymi, w które są zaangażowani np.serialami Black-ish właśnie dla stacji ABC, czy jego spin-offem pt. Grown-ish dla stacji Freeform.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.