Wiadomości: Atomowy preorder - luty 2018

Atomowy preorder - luty 2018

2018-02-03 19:29:58 - Rodzyn

Ruszył kwietniowy preorder w ATOM Comics i Avalon we współpracy ze sklepem, przedstawia Wam co nowego i ciekawego znajdziecie w tym miesiącu w zapowiedziach Marvela.


W kwietniu końca zacznie dobiegać crossover AVENGERS: NO SURRENDER. Okrągłą liczbę na okładce świętować będzie CAPTAIN AMERICA #700. W CHAMPIONS#19 nowym scenarzystą serii będzie Zeb Wells (Thunderbolts, Uncanny Avengers), zastępując tym samym twórcę tej odsłony drużyny, Marka Waida. Kilku Avengers zobaczymy także na łamach miniserii AVENGERS: SHARDS OF INFINITY. Seria Thanos zaś doczeka się swojego Annuala: THANOS ANNUAL.

U mutantów zadzieje się jeszcze więcej: przede wszystkim rozpocznie się powrót oryginalnego Wolverine'a na łamach one-shota HUNT FOR WOLVERINE. W serii ALL-NEW WOLVERINE przeniesiemy się w przyszłość by zobaczyć Old Woman Laurę. W X-MEN BLUE #25 i X-MEN GOLD #25 pojawią się nowe zespoły, które zastąpią na moment główne drużyny. Pojawią się dwie nowe serie: DOMINO, która wkrótce zaliczy filmowy debiut, i EXILES, zbierająca różne postaci z alternatywnych uniwersów w jednej serii pod przywództwem Blink. 

Nie maleje popularność Venoma, który poza główną serią doczeka się kolejnej miniserii: VENOMIZED

W odległej galaktyce odkryjemy, jakie przygody rozegrał POE DAMERON, gdy nie widzieliśmy go na ekranie w Przebudzenia Mocy. 

Najmłodsi czytelnicy zaś będą mogli sięgnąć po pierwszy numer miniserii MARVEL SUPER HERO ADVENTURES, gdzie Spider-Man pozna różne postaci zamieszkujące uniwersum Marvela.

W kwietniu zebrane zostaną w zbiorczej formie pierwsze zeszyty Moon Knighta w ramach Marvel Legacy w MOON KNIGHT VOL 1 CRAZY RUNS IN THE FAMILY. Również Powrót na Planetę Hulka, tym razem z Amadeusem Cho w tej roli, doczeka się w album: HULK: RETURN TO PLANET HULK. Dotychczas wydawana jedynie w formie elektronicznej miniseria BLACK PANTHER: LONG LIVE THE KING również zostanie wydana na papierze. Przezywający ostatnio liczne crossovery Venom doczeka się w kwietniu dwóch zbiorczych wydań: VENOM & X-MEN POISON X i AMAZING SPIDER-MAN: VENOM INC.

Klasyczne już historie SPIDER-MAN: KRAVES LAST HUNT i X-MEN DARK PHOENIX SAGA OMNIBUS doczekają się ekskyzywnych wydań. W ramach Marvel Masterworks dostaniemy zaś  INCREDIBLE HULK VOL 12, a w Epic Collection AMAZING SPIDER-MAN SPIDER-MAN NO MORE. 

Kwiecień to nie tylko nowa seria z przygodami Domino, ale także zbiorcze wydanie jej dotychczasowych przygód z różnych miniserii: X-MEN DOMINO TP. Cable, który również zaliczy ekranowy debiut, również dostanie z tej okazji zbiorcze wydanie: CABLE VOL 1 LAST HOPE, które zbiera jego przygody po Messiah Complex, gdy jego towarzyszką została mała Hope. 

Kto chce poznaś więcej szczegółów Śmierci WOlverine'a i jakie były jej konsekwencje dla wielu postaci, może sięgnąć po DEATH OF WOLVERINE COMPLETE COLLECTION, gdzie poza główną miniserią zebrano też inne tytuły, w których wielu bohaterów opłakuje jego śmierć. 

Do 16 lutego trwa promocja na wydania zbiorcze i zeszyty!


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.