Wiadomości: Nowi twórcy serii Champions

Nowi twórcy serii Champions

2018-01-24 22:39:08 - Rodzyn - źródło: CBR

Od kwietnia na stanowisku scenarzysty serii Champions zobaczymy Jima Zuba, który w ostatnim czasie stworzył dla Marvela chociazby serię Uncanny Avengers i Thunderbolts. Zastąpi on tym samym Marka Waida, który odpowiedzialny był za zebranie pod tym szyldem młodych bohaterów Marvela. Szczegóły zmian i szkice postaci w dalszej części newsa.

Za rysunki w serii odpowiedzialny będzie Sean Izaakse, który pracował z Zubem przy wspomnanych wyżej tytułach. Szkice postaci jego autorstwa możecie zobaczyć poniżej. 

Drużyna nie zmieni się drastycznie: do Ms. Marvel, Hulka, Viv, Novy i Milesa Moralesa dołączy Wasp (Nadia Pym) i Ironheart (Riri Willaims). 

Pierwsza historia autorstwa Zuba będzie nosić tytuł Northern Lights i zabierze Champions na Arktykę. Scenarzysta będzie próbował kontynować formę jaką przyjął Waid, dzieląc serię na jedno-dwuczęściowe historie. Chce jednak wpleść w to wszystko wątki, które będą przewijały się przez cały jego run, by w końcu w pewnym momencie coś z nich wyniknęło. Jak sam mówi, chce się wzorować na takich seriach jak New Mutants, Generation X czy New Warriors
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.