Wiadomości: W kwietniu poznamy tajemnicę powrotu Wolverine'a

W kwietniu poznamy tajemnicę powrotu Wolverine'a

2018-01-20 14:50:44 - Rodzyn - źródło: CBR

We wrześniu na łamach Marvel Legacy pojawił się Wolverine, do tej pory uznawany za zmarłego. Jego śmierć nastąpiła w 2014 roku na łamach miniserii Death of Wolverine (wydanej niedawno przez Egmont jako Śmierć Wolverine'aautorstwa Charlesa Soule'a i Steve'a McNivena. Powody jego powrotu zostaną wyjawione na łamach Hunt for Wolverine, specjalnego powiększonego one-shota, który również stworzy Soule, tym razem z pomocą Davida Marqueza. Szczegóły w dalszej części newsa.

40-stronnicowy komiks zostanie wydany w kwietniu. Miesiąc później dostaniemy cztery kolejne historie z Loganem, każdą w innym gatunku: przygodowe Adamantium Agenda, horror Claws of the Killer, mroczny romans Mystery in Madripoor i detektywistyczne Weapon Lost. Format i zespoły twórców nie zostały jednak ujawnione.

Zdaniem Soule'a Hunt for Wolverine to początek większej historii, która zagłebi się w wiele rejonó Uniwersum Marvela. 

Trzeba pamiętać, że Wolverine jest obecnie w posiadaniu jednego z Kamieni Nieskończoności i weźmie udział w wydarzeniach z miniserii Infinity Countdown. W ostatnich tygodniach zaczął pojawiaś się w "scenach po napisach" różnych komiksów, do tej pory były to Captain America #697 i Mighty Thor #703.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.