Wiadomości: Zapowiedź komiksu Empress: Cesarzowa od Mucha Comics

Zapowiedź komiksu Empress: Cesarzowa od Mucha Comics

2018-01-14 23:20:06 - Łukasz Świniarski - źródło: Facebook

Wydawnictwo Mucha Comics zaprezentowało na swoim koncie w serwisie Facebook okładkę, przykładowe strony, okładki poszczególnych rozdziałów, oraz opis komiksu Empress: Cesarzowa, którego wydanie zaplanowano na 24 stycznia. 

Oto trzymająca w napięciu opera kosmiczna o przygodzie rozgrywającej się w międzygalaktycznej przestrzeni. Królowa Emporia i jej dzieci walczą o życie, uciekając przed bezwzględnym dyktatorem, połączonym z nimi więzami krwi.

Próbując uwolnić się od brutalnego tyrana, jakim był dla niej mąż – król Morax, Emporia zabiera trójkę swoich dzieci i wymyka się z pałacu, który stał się dla nich więzieniem. Emporia, Aine, Adam i Puck teleportują się z planety na planetę, przemierzając niebezpieczne krainy obcych światów i strefy wojny. Muszą ukrywać swoją tożsamość, aby pozostać przy życiu. Mając u boku lojalnego strażnika – kapitana Dane’a, weterana wojennego Tora i teleportujący ich Statek, początkowo zyskują przewagę w wyścigu przez wszechświat, ale Morax i jego armia nie cofną się przed niczym, żeby ich dopaść i ukarać za zdradę.

Czy Emporia i jej dzieci uciekną potworowi, którego nazywają mężem i ojcem, czy też zostaną zdradzeni i wpadną prosto w ręce Moraksa?

Scenariusz: Mark Millar
Rysunki: Stuart Immonen
Tłumaczenie: Marek Starosta
Wydawnictwo: Mucha Comics 
Liczba stron: 192
Format: 180x275 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-65938-06-0
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 79,00 zł
Premiera: 24 stycznia 2018
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Empress #1-7Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.