Wiadomości: Zmiany w kalendarzu premier filmów z uniwersum X-Men od studia FOX

Zmiany w kalendarzu premier filmów z uniwersum X-Men od studia FOX

2018-01-14 16:03:56 - Łukasz Świniarski - źródło: ComicBookMovie

Według portalu THR zmianie ulegają daty aż trzech zapowiedzianych przez studio FOX filmów opartych na komiksach z uniwersów X-Men. Szczegóły w treści newsa.

Smutne wieści dla fanów filmowych przygód drużyny New Mutants, film w reżyserii Josha Boone'a (Gwiazd naszych wina), został przesunięty z 13 kwietnia tego roku na 22 lutego 2019 roku. Podobna sytaucja miała miejsce w przypadku Gambita, którego kinowy debiut znów się opóźni - nowa data premiery, to zamiast 14 lutego 2019 roku 7 czerwca tegoż samego roku. Dodatkowo w przypadku tego drugiego tytułu dotyczasowy reżyser czyli Gore Verbinski postanowił opuścić projekt z powodu konfliktu w terminażu.

Dobre wieści mamy tylko dla fanów pyskatego najemnika, drugi z kolei film o jego przygodach pojawi się na dużym ekranie, wcześniej niż pierwotnie informowano. Nowa data to 18 maja tego roku (wcześniej mówiło się o 1 czerwca).

Czy zmiany w datach premier wymienionych powyżej filmów mogą się wiązać z niedawnym przejęciem przez Disneya pakietu większościowego 21 Century Fox? Czas pokaże.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.