Wiadomości: Zapowiedzi Mucha Comics na pierwszą połowę 2018 roku

Zapowiedzi Mucha Comics na pierwszą połowę 2018 roku

2018-01-04 14:57:59 - Łukasz Świniarski - źródło: Facebook

Kilka dni temu wydawnictwo Mucha Comics na swoim profilu na Facebooku zaprezentowało listę kilkunastu tytułów zapowiedzianych na pierwszą połowę 2018 roku, wśród których oczywiście nie mogło zabraknąć kilku pozycji z logiem Marvela. Jakie to serie? Odpowiedź znajdziecie w treści newsa.

Na styczeń zaplanowano wydanie komiksu pt. Empress, który pierwotnie miał ukazać się w grudniu 2017 roku, lecz z nieznanych powodów jego wydanie zostało przesunięte. W kolejnych miesiącach polski czytelnik będzie mógł też nabyć kolejne tomy takich serii, jak Uncanny X-Force (historia pt. Dark Angel Saga ma według polskiego wydawcy ukazać w całości w tym tomie) oraz Immortal Iron Fist, których to premierowe albumy spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Fani Jessiki Jones ucieszą się na myśl o kontynuacji jej przygód w kolejnej serii, tym razem zatytułowanej The Pulse, stworzonej przez twórcę tej postaci, czyli Briana Michaela Bendisa. Poniżej możecie zobaczyć oryginalne okładki wspomnianych tomów.

O dokładnej zawartości oraz ilości stron poszczególnych albumów Mucha Comics ma poinformować w okolicach ich premiery.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.