Wiadomości: Nowy zespół twórców serii Cable

Nowy zespół twórców serii Cable

2017-12-17 14:20:03 - Rodzyn - źródło: Bleeding Cool

W marcu ponownie zmieni się zespół twórców odpowiedzialny za przygody Cable. Po krótkich runach zarówno Jamesa Robinsona jak i Eda Brissona , nowymi scenarzystami serii będzie duet Zack Thompson i Loonie Nadler. Za rysunki odpowiadać będzie German Peralta.

Para scenarzystów zdobyła tę pracę dzięki Matthew Rosenbergowi, który niedawno podpisał z Marvelem kontrakt na wyłączność. Podrzucił od redakcji wydawnictwa ich komiks The Dregs i spodobało im się na tyle, że twórcy Ci dostali propozycję współpracy. 

W nowej historii Cable ponownie połączy siły z Hope Summers w walce z technoorganicznym potworem. Dla rysownika serii jest to idealna opowieść, gdyż uwielbia mieszać ze sobą rysowanie szalonej technologii i facetów takich jak Cable.

Ostatnie przygody Cable nie spotkały się z ciepłym przyjęciem, pytanie więc, czy jest to reakcja Marvela na poziom wydawanej przez siebie historii, czy też aktualne przygody tej postaci będą składały się z różnych krótszych historii od różnych zespołów twórców? Dowiemy się zapewne już za niedługo. 

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.