Wiadomości: Nowa miniseria o New Mutants

Nowa miniseria o New Mutants

2017-12-06 21:10:04 - Rodzyn - źródło: CBR

Marvel zapowiedział wydanie sześcioczęściowej miniserii New Mutants:Dead Souls, która zadebiutuje tuż przed premierą filmowych przygód tej drużyny.

Za scenariusz nowego tytułu odpowiadać będzie Matthew Rosenberg (Secret Warriors, Phoenix Resurrection), a rysunkami zajmie się Adam Gorham (Violent). Każdy zeszyt będzie osobną historią, w której drużyna zmuszona będzie zmierzyć się z różnymi nadnaturalnymi zjawiskami. W miniserii zobaczymy: Karmę, Magik, Wolfsbane, Rictora, Boom Boom i Strong Guy'a. 

Jak widać, tytuł nie będzie dotyczył oryginalnego zespołu, lecz tylko kilku z tych postaci uzupełnionych przez byłych członków X-Force czy X-Factor, z którymi to na przestrzeni lat Ci bohaterowie współpracowali. Seria ma nawiązywać do przeszłości członków New Mutants, ale i nakreślić ich przyszłość. Nadnaturalny klimat serii wynika z horrorowego klimatu filmowych przygód New Mutants.

Pierwszy numer New Mutants: Dead Souls pojawi się już w marcu. New Mutants w reżyserii Josha Boone'a wejdą na ekrany kin 13 kwietnia przyszłego roku.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.