Wiadomości: Marvel Legacy: Cable i nowy skład New Mutants

Marvel Legacy: Cable i nowy skład New Mutants

2017-07-17 08:26:13 - Rodzyn - źródło: Newsarama

Nowe przygody Cable'a, podobnie jak kilka innych serii w ramach inicjatywy Marvel Legacy, zmieni swoją numerację i na okładce znajdziemy okrągłą liczbę #150. 


Nowymi twórcami losów Nathana Summera będą Ed Brisson i Jon Malin. W kolejnych numerach swojej serii stworzy on nowy oddział New Mutants, który pomoże mu w kolejnych wyzwaniach.

Zdaniem nowego scenarzysty to, co jest siłą postaci, to jego umiejętności przywódcze. Cable potrafi znaleźć wady w drużynie i je odpowiednio naprawić. Wie, kogo zrekrutować i jak przemówić do kogoś, by osiągnął pełen potencjał. Nathan jest pragmatykiem i najważniejsza dla niego zawsze jest misja, nie pozwoli swojemu lub czyjemukolwiek ego wkroczyć mu w drogę. 

Jeżeli chodzi o nową historię, to będzie ona dotyczyła pewnego zabójstwa w Nowym Orleanie, którego dokonał ktoś z przyszłości w przeszłości. Cable stara się rozwikłać sprawę i zaczyna rekrutować zespół pasujący do jego potrzeb. W drużynie znajdą się: Blink, X-23, Doop, Longshot, Shaterstar i Armor. Z racji tego, iż Cable jest podróżnikiem w czasie, może zaangażować te postaci w dowolnym etapie ich życia, niekoniecznie ich obecne wersje.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.