Wiadomości: James Gunn oficjalnie reżyserem oraz scenarzystą Guardians of Galaxy 3!

James Gunn oficjalnie reżyserem oraz scenarzystą Guardians of Galaxy 3!

2017-04-18 18:54:47 - Łukasz Świniarski - źródło: Comingsoon

Reżyser oraz scenarzysta dwóch filmów o przygodach Strażników Galaktyki - James Gunn - potwierdził oficjalnie, że zajmie się także pracą nad trzecim obrazem z tego cyklu. 


Post, który zamieścił na swoim koncie na Facebooku jasno mówi, że Gunn zamierza powrócić do roli twórcy kolejnej części GotG vol. 3, czyli by napisać scenariusz oraz wyreżyserować ten film. Pisze także, że nie robi tego obrazu dla pieniędzy, tylko z pasji i miłości do historii oraz bohaterów. Potrzebuje zrobić ten film, bo tak należy.

Reżyser obiecuje fanom, że stworzy fabułę, która przewyższy oczekiwania. Mówi także, że miłość, jaką darzy znane postaci oraz te, które dopiero się pojawią w Guardians of the Galaxy jest tak wielka, że nikt nie może sobie tego sobie wyobrazić.

Gunn pisze także, że Strażnicy Galaktyki 3 będą zamknięciem pewnego rozdziału oraz wprowadzeniem widzów do kolejnej dekady filmów ze studia Marvela. Dlatego opisywany tu obraz będzie rozgrywać się po wydarzeniach z AvengersInfinity War. Wspomina także, że będzie współpracował z Kevinem Faige, by stworzyć dobre fabuły. Będzie tą osobą, która wprowadzi stare oraz nowe postaci z MCU w kompletnie nowe 10 lat ich przygód.

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.