Wiadomości: Doniesienia na temat serii Uncanny Avengers

Doniesienia na temat serii Uncanny Avengers

2016-06-01 12:55:05 - Utek - źródło: ComicBookResources

Sądząc po okładkach i informacjach dotyczących serii Uncanny Avengers, wygląda na to, że ostatnie rewelacje z Captain America: Steve Rogers #1 będą mieć ogromny wpływ na zespół, któremu przewodzi Steve Rogers.

Na łamach serii Uncanny Avengers dojdzie do starcia pomiędzy Cable a Captainem America. Konflikt ten, jak wiemy, nie skończy się na pojedynczym numerze, bo prócz UA #13, którego cover znamy z zapowiedzi sierpniowych, będzie miał ciąg dalszy w Uncanny Avengers vol. 3 #14, co potwierdza okładka stworzona przez rysownika Ryana Stegmana oraz kolorystę Richarda Isanove.

Scenarzysta serii Uncanny Avengers, Gerry Duggan, mówił na łamach kolumny X-Position (w serwisie CBR) o wpływie, jaki będzie miało członkostwo Kapitana Ameryki w Hydrze na jego serię komiksową. Twórca serii Captain America: Steve Rogers, czyli Nick Spencer, ma do opowiedzenia wielką historię z udziałem Unity Squad (jak nazywa się drużyna Capa).  Bohaterowie podejmą zaskakujące decyzje. Niespodzianki rozpoczną się w tie-inie do Civil War II i będą trwały jakiś czas. Spencer stwierdził, że nikt z czytelników prawdopodobnie nie jest w stanie przewidzieć, co się stanie w ciągu najbliższego roku w Uncanny Avengers

Zeszyt Uncanny Avengers vol. 3 #14 ukaże się we wrześniu.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.