Wiadomości: Film Inhumans bez daty premiery

Film Inhumans bez daty premiery

2016-04-24 20:59:54 - Utek - źródło: CBR

Zapowiedziana na 12 lipca 2019 roku produkcja studia Marvel zatytułowana "Inhumans" została przesunięta na bliżej nie okreslony termin.

Związane jest to prawdopodobnie z premierami innych produkcji jak "Spider-Man: Homecoming" oraz "Ant-Man and The Wasp", nad wyprodukowaniem których obecnie skupia się studio Marvel. Co wcale nie oznacza, że film o Inhumans nie powstanie. Zmiana daty związana jest prawdopodobnie także z innym filmem Disneya, czyli piątą częścią przygód Indiany Jonesa, która ma zadebiutować w kinach 19 lipca 2019 roku. Zdaniem Marvela i Disneya, premiera obu tych filmów w tak krótkim czasie, czyli w odstępie tygodnia, mogłaby znacząco wpłynąć na wyniki finansowe obu produkcji. Włodarze tych firm chcą tego faktu uniknąć, stąd przesunięcie daty premiery filmu "Inhumans" na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Przypominamy, że już raz data omawianego w tym newsie obrazu była przesuwana - z 2 listopada 2018 roku na właśnie 12 lipca 2019 r., jak widać i tej daty nie udało się dotrzymać.Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.