Wiadomości: Captain America, Spider-Man i Inhumans połączą siły w marcu 2015

Captain America, Spider-Man i Inhumans połączą siły w marcu 2015

2014-12-06 01:24:54 - Dominik Nowicki - źródło: ABCnews

Marvel ma ostatnio tendencje do łączenia trzech specjalnych wydań różnych serii regularnych w jedną historię. Ostatnio informowaliśmy o "Ultron Forever". Teraz swoje siły połącza Captain America, Spider-Man i Inhumans.

Crossover rozegra się w trzech komiksach, kolejno: Amazing Spider-Man vol. 3 Special #1 (premiera: 11 marca 2015), Inhuman Special #1 (premiera: 1 kwietnia 2015), All-New Captain America Special #1 (premiera: 6 maja 2015).

Za scenariusz ma odpowiadać Jeff Loveness, a rysunki stworzy Jamal Campbell.

Jeff Loveness: "Naprawdę czuje się szczęśliwy. Nie zawsze dostajesz do pisania coś, co zawsze chciałeś napisać. To marzenie czterolatka, aby pisać Spider-Mana. Rzeczywiście to zrobię. Nie moge narzekać na nic do końca życia."

"Czuję się bardzo szczęśliwy, ponieważ bierzemy te postaci w interesującym momencie ich kariery. Mamy nowego Kapitana Amerykę, który nadaje się aż za bardzo do tego zadania, ale istnieje ogromna presja występując jako ikona. Z tyłu jego głowy zawsze będzie myśl o tym, aby tego nie zawalić... Inhumans, zwłaszcza teraz kiedy ogłoszono film na 2018 rok. Oni zawsze byli w pobliżu, ale zazwyczaj jako obsada przygód Fantastycznej Czwórki. To naprawdę fajne, zobaczyć jak idą na swoje."

Inhumans są grupą, której dom został zniszczony i muszą żyć na Ziemi. Są potężni, ale nadal potrzebują pomocy takich bohaterów jak Spider-Man czy Kapitan.

"Inhumans nie przywykli do proszenia o pomoc."

"Jest jeszcze Spider-Man. Jest najwspanialszą postacią w Marvelu. Staram się pisać go jako najlepszego przyjaciela, ponieważ jeśli dorastałeś czytając Spider-Mana, tworzy się między wami pewna więź. Czytasz go swoich własnym głosem. To była moja ulubiona część do tej pory, sterować głosem Petera"

a.jpg b.jpg
c.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.