Wiadomości: Nick Spencer o Ant-Manie

Nick Spencer o Ant-Manie

2014-12-05 18:11:07 - Dominik Nowicki - źródło: ComicBook

W styczniu rusza najnowsza seria o Ant-Manie. Jej scenarzysta ujawnił trochę informacji. Uwaga spoilery do Avengers World #16.

Córka Scotta Landa - Cassie Lang - znana także jako Stature powróci do życia w Avengers World #16. Da to Ant-Manowi drugą szanse bycia ojcem i pokaże, że bohater jest unikalny, będąc samotnym ojcem a jednocześnie superbohaterem. W tym samym czasie będzie się starał odbudować swoje życie.

Spencer nie ujawnił, czy Cassie wróci do bycia superbohaterką. Dał jednak znać, że jest to jedna z rzeczy na która trzeba poczekać i popatrzeć. Wiele dowiemy się z pierwszego numeru.

"Robimy komiks który jest duży i śmiały, ale jednocześnie pozwala na humor i wzruszające momenty u bohaterów, jakie zobaczymy pomiędzy Scottem a jego córką, co jest prawdziwym celem" - dodał Axel AlonsoScenarzysta ujawnił, że bohater przeniesie się do Miami:
"To jest świetna lokacja dla komiksu. Wygląda jak komiksowe miasto."

"Mam milion pomysłów jak wygląda Miami w Marvel Universe, a także rodzaje historii, które można z tego wyprowadzić. To jest jak z Nowym Jorkiem Marvela - bierzesz prawdziwe elementy miasta i je wsadzasz. To będzie takie Miami jakie ludzie znają, ale wysadzone z 10 razy. Powalił mnie jako idealne miejsce do ulokowania akcji komiksu. Kiedy jesteś w mieście, masz te wszystkie podstawowe kolory i neony, zobaczycie jak fajne jest to jako środowisko historii. Jako, że to miasto portowe - jest to bardzo międzynarodowe miasto. Jestem zawsze zainteresowany tym, aby wybyć z Nowego Jorku, tak jak w Avengers World. Tak jak kocham marvelowy Nowy Jork, byłem podekscytowany przeprowadzką Venoma do Philadelphi. Dla mnie jest interesujące zobaczyć inne miasta i wiem, że sprawi to przyjemność fanom z tych miejsc."

W pewnym momencie serii pojawią się takie postacie jak: Darla Deering, Hank Pym oraz Eric O'Grady. 

Taskmaster będzie przeciwnikiem bohatera (co widać na umieszczonej na dole okładce do trzeciego numeru).

"Uwielbiam jego głos i to co ta postać ze sobą przynosi. On jest bliski bycia największym wrogiem Scotta. Ta dwójka mierzyła się ze sobą kilka razy, więc zdecydowaliśmy aby mieć z tym trochę zabawy i jestem pewien, że to nie będzie ostatni raz kiedy pojawi się w serii."

"Stworzenie galerii łotrów dla Langa było jednym z priorytetów. Będzie dużo złoczyńców, trochę nowych, trochę starych. Mam nadzieje, że zbudujemy dla niego całkiem ciekawą galerię łotrów, ponieważ zdecydowanie na to zasługuje."

"Myślę, że fani Superior Foes of Spider-Man znajdą tutaj wiele rzeczy. które im się spodobają."

"Patrzyłem na komiksy takie jak Ultimate Spider-Man czy Daredevil Waida i Samnee. Bardzo dobrze pokazywały kwintesencje superbohaterstwa. Chciałem być pewnym, że mamy te składniki także w Ant-Manie. To będzie coś w rodzaju podróży bohatera, ale z masą rzeczy, która może cie rozbawić przez całą drogę. Mam nadzieję."

ant3page.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.