Wiadomości: Ultron Forever w kwietniu

Ultron Forever w kwietniu

2014-11-26 18:48:37 - Dominik Nowicki - źródło: ComicBook

Jak zapewne dobrze wiecie, w maju 2015 Avengers zmierzą się w kinach z Ultronem. Dlaczego o tym wspominam? Ano dlatego, że Marvel wypuści w tych okolicach komiksy z Ultronem w nazwie.

"Ultron Forever" będzie trzyczęściową historią, która przejdzie przez trzy one-shoty: Avengers: Ultron Forever, New Avengers: Ultron Forever oraz Uncanny Avengers: Ultron Forever. Podtrzyma to trend łączenia trzech wydań specjalnych rożnych ongoingów, w celu opowiedzenia konkretnej historii.

Za scenariusz odpowiada Al Ewing, a ilustracje wykona Alan Davis.

W historii spotkają się Avengers z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Oczywiście zmierzą się z Ultronem. Członkami drużyny będą: Iron Man [James Rhodes], żeński Thor z teraźniejszości, brodaty Thor z runu Walta Simonsona, Hulk z czasu, kiedy nie wstąpił jeszcze do Avengers [czyli sprzed Avengers #1], współczesny Vision, współczesna Black Widow, oraz Captain America z przyszłości, którą będzie córka Luke'a Cage'a i Jessici Jones.

ultron1.jpg

Ten skład zostanie wysłany przez Doctora Dooma do przyszłości, aby powstrzymał Ultrona, który po raz kolejny podbił ludzkość.

Ta przyszłość pojawiła się już w Avengers vol. 5 #31. Osoby które czytały tamten zeszyt będą się orientować z grubsza o co chodzi w tamtym świecie, ale to Al Ewing będzie miał szansę pokazać go głębiej.

Avengers: Ultron Forever trafi do sklepów w kwietniu 2015.

ultron.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.