Wiadomości: NYCC: Marvel Unlimited +

NYCC: Marvel Unlimited +

2014-10-13 11:37:46 - Undercik - źródło: Newsarama

Od jakiegoś czasu Marvel organizuje na konwentach specjalne panele dla osób z wykupioną usługą Marvel Unlimited +. Co ciekawego tam pokazano?

Na panelu pojawili się: Ryan Penagos, Dan Slott, Gerry Duggan, Phil Noto, Axel Alonso, Nick Spencer oraz Ryan Stegman.

Pokazano stronę z Guardians of the Galaxy vol. 3 #20, gdzie znajduje się Richard Rider i Drax... trzymający Mjolnira?

Pokazano także rozkładówkę z Miles Morales: Ultimate Spider-Man #6 i kilka przykładowych stron z Uncanny X-Men vol. 3 oraz All-New X-Men.

Amazing Spider-Man vol. 3 #9 zacznie się od ujęcia, gdzie Spider-Man i Silk przemierzają miasto na pajęczynach. Pojawią się Spider-Gwen, Kaine oraz "Old Man Spidey" z Amazing Spider-Man #500. Dan Slott przyznał, że jego edytor nazwał go potworem, po tym co ten zrobił w Amazing Spider-Man vol. 3 #7.

Okładka Amazing Spider-Man vol. 3 #13 zawiera Spider-Gwen, Kaine'a, Spider-Hama, Ultimate Spider-Mana i jeszcze sporo innych. Co oznacza, że prawdopodobnie te postaci, dotrwają do tego numeru.

Brian Michael Bendis dotarł na panel i uzupełnił informacje odnośnie pokazanej stronnicy z GotG. Numer ma przynieść zakończenie i sprawić, ze niektórzy czytelnicy będą wściekli, ale zostanie uchylona pewna furtka.

W Miles Morales: Ultimate Spider-Man #6 zobaczymy powrót ojca Milesa i odkryjemy olbrzymi sekret, który sprawił, że ten odszedł od rodziny.

Uncanny X-Men vol. 3 #28 skupi się ostatecznie na testamencie Xaviera, przez co poznamy kilka brudnych sekretów. 

All-New X-Men #33 to X-Men w Ultimate Universe. Bendis dodał, że skoro już zostawili Cyclopsa w kosmosie, to nie jest wykluczone, że wszyscy wróca z Ultimate.To wszystko prowadzi do dwóch rzeczy - Uncanny X-Men #600 oraz "Secret Wars".

Wracamy do Slotta. Silver Surfer vol. 6 #7 pokaże księżycowy labirynt. Oprócz tego Dawn odkryje sekret Galactusa, jaki surfer przed nią ukrywał.

Hulk vol. 3 #8 pokaże Doc Greena ścigającego Red She-Hulk, aby ją odhulkować. Duggan twierdzi, że zobaczymy jedne z najlepszych prac w dorobku Bagley'a. Dodał też, że nie wszystkie plany Doca Greena muszą pójść po jego myśli.

Nova vol. 5 #22 będzie zamkniętą historią na Halloween, a przy okazji historia o duchach. Wszystko zaprowadzi do "Axis", gdzie będzie musiał ocalić uniwersum. Oprócz tego w numerze zobaczymy występ gościnny X-dzieciaków.

Deadpool vol. 3 #36 będzie początkiem tie-inu do "Axis". Deadpool wróci do X-Mansion, ale dosięgnie go inwersja i stanie się Zenpoolem. Duggan stwierdził, że nie mają za dużo sposobów aby zranić Deadpoola, ale za to znaleźli znakomite sposoby aby skrzywdzić Wade'a Wilsona.

Alonso powiedział, że "Axis" początkowo był historią która miała pojawić się tylko w Uncanny Avengers. Duggan stwierdził, że ten event, to okazja, aby odkryć zupełnie inna stronę Wade'a.

Superior Foes of Spider-Man #17 pojawi się w listopadzie. Spencer podziękował Marvelowi, że pozwolono opowiedzieć tą historię razem z takim zakończeniem, jakie było planowane. W tym numerze dowiemy się co ostatecznie planował Boomerang.

Oprócz tego Spencer powiedział o Avenger World #15, czyli tie-inie do "Axis". Pojawią się tam jego ulubieni Mściciele tacy jak: Stingray, Valkyrie czy US Agent. Wybrano losowo bohaterów i nazwano ich Avvengers Dooma. Tak, Victor Von Doom i Valeria Richards będą stać na ich czele. To wielka okazja, w której oczywiście coś pójdzie nei tak.

Wkrótce zobaczymy powrót Black Bolta w Inhuman. W tie-inie do "Axis" zobaczyły efekt inwersji na Medusie. Reader powróci w #9. 

Pokazano następnie trochę klipów wideo, ale zabroniono ich nagrywać.

Pierwszym był klip z "Agent Carter", pokazywany już wcześniej na panelu o "Agents of S.H.I.E.L.D.". Pisaliśmy o nim tutaj.

Drugim - testowy materiał z kreskówki "Guardians of the Galaxy". Zobacz!

Trzecim - testowy materiał z "Ant-Mana", który pokazany był wcześniej na SDCC.

Czwartym - materiał z "Avengers: Age of Ultron", pokazywany już na SDCC.

avengers__x-men_axis_1@m.jpg

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.