Wiadomości: Art Arena 2 - Round of 32 - Week 3

Art Arena 2 - Round of 32 - Week 3

2013-11-03 17:00:03 - Sc0agar4k, Undercik

Trzy pojedynki okazały się bardzo jednostronne, natomiast w ostatnim trzy głosy zadecydowały o tym, kto awansował a kto odpadł. A żeby trójki szły trójkami, to rozpoczynamy trzeci tydzień "Art Arena 2".

Osoby, które awansowały do kolejnej rundy:
Humberto Ramos został zmiażdżony kreską Gabriela Dell'Otto. 19:58.
Jednak to jeszcze nic. Mike Mayhew został obrany temperówką, wytarty gumką i zamazany przez Mike'a Deodato Jr. 8:61.
Mark Brooks nie spóźnił się na pojedynek i pokonał Johna Cassaday'a. 48:16.
Pojedynek ważył się do samego końca. Zadecydowały trzy głosy, aby Paul Pelletier obszedł się smakiem, a Sara Pichelli przeszła do kolejnej rundy. 34:37.

Na tym etapie pozostało już tylko 32 uczestników. Runda pierwsza przebiegać będzie przez 4 tygodnie. Dziś prezentujemy następne 4 pary rysowników.

Przed oddaniem głosów radzimy dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM. Pełną drabinkę "Art Arena 2" możecie znaleźć TUTAJ.
Jeżeli chcecie zapoznać się z pracami danego artysty, zapraszamy do TEGO działu.


ART ARENA 2 - ROUND OF 32
WEEK 3


oc
Olivier
Coipel
sc
Stefano
Caselli

Z jednej strony twórca, któremu zawdzięczamy niezapomniane Siege oraz równie zapadające w pamięć kadry z powrotu Thora do uniwersum Marvela pióra J. M. Straczynskiego. Z drugiej człowiek odpowiedzialny za Secret Warriors, Avengers: Initiative oraz historię "Ends of Earth" u Spider-Mana.gl
Greg
Land
se
Steve
Epting

Greg "Człowiek jednej twarzy" Land. Charakterystyczny, specyficzny. Pod swoją pieczą miewał serie Uncanny X-Men, Iron Man vol. 5. Obecnie odpowiada za rysunki do Mighty Avengers vol. 2. Na przeciwko niego twórca, który wielce sobie ceni współprace z Edem Brubakerem (Captain America vol. 5, Marvels Project). W latach '90 rysował Mścicieli, obecnie wybrał ich nowszą wersję (New Avengers vol. 3).si
Stuart
Immonen
jimc
Jim
Cheung

Zwiedził wszystkie zakątki świata Ultimate, odpowiadał za start drużyny New Avengers w Heroic Age, spowodował, że baliśmy się sami siebie. Obecnie przedstawia losy oryginalnych X-Men w czasach współczesnych. Jego przeciwnik współpracował z grupą X-Force nim na stałe przerzucił się do Mścicieli. Stworzył ich młodszą wersję oraz zawiązał tajne zgromadzenie nazwane Illuminati. Po czym rozpoczął podróż ku Nieskończoności.


sm
Steve
McNiven
da
David
Aja

Półfinalista poprzedniej Areny, znany z takich dzieł jak Civil War czy Old Man Logan. Po zilustrowaniu trzech numerów Guardians of the Galaxy vol. 3 zabiera się teraz za przygody Uncanny Avengers. Z drugiej strony osoba, która kojarzy się ze street levelem. Znany między innymi z pracy nad Immortal Iron Fist. Obecnie tworzy z Mattem Fractionem serię Hawkeye vol. 4, za którą zdobył Eisnera.Na oddanie głosu macie czas do niedzieli (10 listopada), do godziny szesnastej.

artarena2003medium.jpg

31.08.2007 Ta data zapisała się wielkimi zgłoskami w historii Avalonu. To wtedy ruszyliśmy z naszą pierwszą Areną, która otrzymała nazwę Art Arena. Od tego czasu odbyło się 9 edycji i jeden spin-off. Teraz chcemy zobaczyć jak przez te 6 lat zmieniły się wasze gusta. To naprawdę spory kawał czasu. Dwójka finalistów nie tworzy już dla Marvela. Czy o zwycięstwo powalczą w takim razie poprzedni połfinaliści? A może ktoś nowy włączy się do rozgrywki? Tylko jedno wiemy na pewno. Czas na Art Arena 2!

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.