Wiadomości: Jackman o "The Wolverine"

Jackman o "The Wolverine"

2013-05-28 20:20:43 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Wygląda na to, że minęło już dość czasu od premiery "Iron Mana 3", by zniesiono embargo na informacje o kolejnym filmie na podstawie komiksów Marvela - "The Wolverine". Hugh Jackman wypowiedział się też na temat produkcji Marvel Studios i ewentualnego crossover.

Kiedy realizowano zdjęcia, na plan produkcji zaproszono dziennikarzy. Musieli oni jednak czekać aż do teraz, by napisać o tym, co tego dnia zobaczyli.

Jackman jest zdania, że wreszcie zobaczymy na ekranie to, co w postaci Logana jest najważniejsze. Widzowie zobaczą Wolverine'a ze spuszczoną gardą, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

"The Wolverine" ma mroczniejszy wydźwięk. Nie znaczy to, że od czasu do czasu Logan nie rzuci jakiejś dowcipnej uwagi, ale nie ma tu humoru na siłę, a i te cięte riposty, które bohater będzie serwował, będą czymś więcej, niż tylko próba wykazania się elokwencją.

Sposób walki Logana aktor próbował wzorować na stylu... Mike'a Tysona. Będzie brutalnie i instynktownie. A to nie zawsze działa. To dlatego Logan zdecyduje się spróbować innej drogi - stąd wątek samurajski.

Film ma więcej podobieństw do komiksowego pierwowzoru, niż różnic.

Jackman zauważył, że na planie "The Wolverine" było więcej ludzi z Marvela, niż przy poprzednich x-filmach. Uznaje, że to oznaka, że 20th Century Fox i Marvel Studios podchodzą poważnie do idei współpracy. Osobiście, bardzo chciałby zobaczyć filmowe crossover między Avengers a X-Men. W marzeniach jako Wolverine pokazuje Iron Manowi, gdzie raki zimują. Przyznał, że od czasu pierwszego filmu "X-Men", jest w kontakcie z prezesem Marvel Studios Kevinem Feige i bardzo mu kibicuje. Jest pełen podziwu, jak dobre filmu produkuje studio Feige'a.

Aktor przyrównał też "X-Men: Days of Future Past" do "Avengers" stwierdzając, że będzie to najlepszy film o X-Men z dotychczasowych.

01_150.jpg 02_150.jpg 03_150.jpg

04_150.jpg 05_150.jpg 06_150.jpg

07_150.jpg 08_150.jpg 09_150.jpg

10_150.jpg 11_150.jpg 12_150.jpg 13_150.jpg

Na podstawie:
ComicBookMovie: 1, 2, 3, 4, 5

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.