Wiadomości: Feige o zbrojach w "Iron Man 3"

Feige o zbrojach w "Iron Man 3"

2013-03-29 19:37:40 - Hotaru - źródło: ComicBookMovie.com

Szef Marvel Studios Kevin Feige wypowiedział się na temat zbroi w najnowszym filmie Shane'a Blacka - "Iron Man 3". Zarówno tych noszonych przez głównego bohatera Tony'ego Starka, jak i Iron Patriota Jamesa Rhodesa.

W czasie, jaki upłynął między finałem "Avengers" a początkiem "Iron Man 3", Tony skonstruował i wybudował około 40 zbroi. Jego celem jest wynalezienie mechanizmu, który pozwoli mu przywdziać zbroję gdziekolwiek by się nie znajdował. Stąd pomysł na pancerz składający się z modułów, które na jego polecenie przylatują i składają się w jedną całość na jego ciele. Ta technologia wymaga jednak dopracowania, bo czasem przylatuje do niego tylko część modułów. Właśnie dlatego w filmie jest scena, w której Tony walczy z napastnikami jedynie za pomocą buta i rękawicy.

Zbroja Iron Patriot to przemalowana jednostka War Machine, którą pilotuje James Rhodes. Po wydarzeniach z "Avengers" rząd USA zapragnął mieć swojego własnego bohatera. Po pewnym czasie okaże się jednak, że nie był to jego jedyny cel.

Na podstawie:
ComicBookMovie: 1, 2

Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2020 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.